PODPOWIEDZI:

Lexmark OfficeEdge – nowa seria urządzeń wielofunkcyjnych

Lexmark OfficeEdge – nowa seria urządzeń wielofunkcyjnych

Lexmark, globalny dostawca rozwiązań związanych z drukiem, wprowadził na rynek nowe, wysokiej klasy urządzenia wielofunkcyjne OfficeEdge. Urządzenia, oparte na nowej biznesowej platformie atramentowej zostały zbudowane z najwyższej klasy komponentów, tak by zaoferować przedłużoną trwałość (znaną z drukarek laserowych) oraz wysoką jakość kolorowego druku i przystępność cenową (znaną z drukarek atramentowych).

Urządzenia przeznaczone są dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla grup roboczych działających w dużych organizacjach. Seria OfficeEdge składa się z dwóch modeli posiadających funkcje właściwe dla urządzeń przeznaczonych dla biznesu oraz laserową jakość kolorowego druku, przy jednoczesnym koszcie niższym o 50%.

Seria Lexmark OfficeEdge integruje się bezproblemowo z większością biznesowych środowisk informatycznych, co ułatwia administratorom IT wdrażanie i zarządzanie urządzeniami wielofunkcyjnymi. Wsparcie dla języków PCL i PostScript, możliwe dzięki sterownikowi Universal Lexmark Print Driver, zwiększa wewnętrzną zgodność urządzeń w przedsiębiorstwie. Uproszczone zostało również monitorowanie i zarządzanie flotą drukującą z jednego miejsca dzięki wbudowanemu serwerowi WWW oraz dzięki wielokrotnie nagradzanemu narzędziu Markvision Enterprise.

Lexmark Pro5500

Drukujące w kolorze urządzenia wielofunkcyjne OfficeEdge Pro5500 oraz OfficeEdge Pro4000 zostały stworzone do szybkiego, profesjonalnego i niezwykle wydajnego drukowania oraz skanowania. Te dwie drukarki zapewniają szybszy druk niż większość kolorowych urządzeń laserowych z tego samego pułapu cenowego – do 21 stron na minutę w czerni i 14 w kolorze , a także najszybszy wydruk pierwszej strony w porównaniu z innymi urządzeniami laserowymi w swojej klasie, co oznacza krótszy czas oczekiwania na wydruki .

Ponadto Lexmark OfficeEdge Pro5500 wyróżnia się jednoprzebiegowym, dwustronnym automatycznym podajnikiem dokumentów (ADF) o pojemności do 50 arkuszy. Podajnik został stworzony tak, aby zaoszczędzić czas dzięki jednoczesnemu, dwustronnemu skanowaniu dokumentów.

Dzięki nowemu atramentowi pigmentowemu Vizix Pro drukarki mogą poszczycić się imponującą jakością druku (żywe kolory, głębia czerni, wysoka odporność na wodę i rozmazywanie). Atrament ten, wykorzystywany zarówno w standardowych, jak i w wysokowydajnych wkładach serii OfficeEdge. Vizix Pro, oferuje wyrazistą jakość druku tekstu znaną z drukarek laserowych oraz żywe kolory właściwe drukarkom atramentowym, umożliwiając przedsiębiorstwom druk profesjonalnych materiałów we własnym zakresie. Wykonane z tworzywa sztucznego ekologiczne wkłady, podlegają programowi LCCP (Lexmark Cartridge Collection Program) oferującemu darmowy i łatwy zwrot zużytych wkładów, które następnie są poddawane recyklngowi.

Intuicyjny 4,3–calowy kolorowy ekran dotykowy dostępny w OfficeEdge Pro5500 ułatwia korzystanie z menu oraz zapewnia dostęp do SmartSolutions, zestawu rozwiązań wspierających produktywność, które oszczędzają czas i pieniądze firm, dzięki większej efektywności codziennych zadań związanych z obiegiem dokumentów. Dla jeszcze większej efektywności Lexmark wprowadza 12 nowych wielofunkcyjnych rozwiązań, które wykonują wiele zadań za naciśnięciem jednego przycisku jak np. „wyślij e-maila i zapisz w sieci” czy „kopiuj, wyślij e-maila i zapisz na dysku”. Nowe wielofunkcyjne udogodnienia dla serii OfficeEdge będą dostępne w tym kwartale za pośrednictwem strony internetowej Lexmark SmartSolutions.

Tablety, smartfony i urządzenia oparte na technologiach chmurowych zmieniają sposób, w jaki małe i średnie firmy oraz duże przedsiębiorstwa zarządzają codzienną pracą. Częste podróżowanie wymaga łatwego dostępu do dokumentów, bez względu na miejsce i czas. Urządzenia z serii OfficeEdge są kompatybilne z aplikacją Lexmark Mobile Printing, stworzoną dla systemów operacyjnych Android i Apple , pozwalającą użytkownikowi na drukowanie z dowolnego miejsca.

blog comments powered by Disqus
Lexmark OfficeEdge – nowa seria urządzeń wielofunkcyjnych