PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Yamaha MusicCast 20 - Test głośników sieciowych

ŚWIATOWA PREMIERA - DALI EPICON NA TARGACH HIGH END SHOW W MONACHIUM

ŚWIATOWA PREMIERA - DALI EPICON NA TARGACH HIGH END SHOW W MONACHIUM

Duński producent głośników DALI przedstawia z dumą EPICON, swoją niezwykłą, nową serię głośników referencyjnych. Premiera odbędzie się na targach High End Show w Monachium.

Seria EPICON jest rezultatem nieustannego dążenia DALI do odtwarzania muzyki dokładnie tak, jak zamierzał tego jej twórca. Pięknie zaprojektowane głośniki EPICON oferują rewolucyjne, nowe rozwiązanie w zakresie technologii magnetycznej! Stworzony przez DALI innowacyjny Linear Drive Magnet System został zastosowany w przetwornikach głośników EPICON i jest rozwiązaniem zaprojektowanym i zbudowanym całkowicie przez własny zespół konstruktorski. System stworzono celem eliminacji czterech przyczyn zniekształceń w napędach głośników, dzięki czemu miłośnik muzyki słyszy dokładnie to, co zostało zarejestrowane na nagraniu – nic więcej, nic mniej!

dali epicon

Lars Worre, CEO DALI poprowadzi dwie konferencje prasowe w trakcie trwania targów. Wyjaśni nowości technologiczne zaangażowane w stworzenie głośników EPICON, a także zademonstruje je w działaniu. DALI zaprasza wszystkich odwiedzających High-End Show w Monachium do odwiedzenia stoiska przez cały okres trwania targów oraz uczestnictwa w prezentacji, które odbędą się w dwóch terminach: Czwartek, 3. maja 2012 15.00-16.00, sala D109 – Atrium 3 Piątek, 3. maja 2012 11.00-12.00, sala D109 – Atrium 3

blog comments powered by Disqus
ŚWIATOWA PREMIERA - DALI EPICON NA TARGACH HIGH END SHOW W MONACHIUM
Autor: Łukasz