PODPOWIEDZI:

OKI Europe rozszerza swoją ofertę drukarek przeznaczonych dla dużych firm i grup roboczych

OKI Europe rozszerza swoją ofertę drukarek przeznaczonych dla dużych firm i grup roboczych

OKI Europe zwiększyło swój asortyment urządzeń drukujących i przetwarzających obraz skierowanych do dużych firm i grup roboczych, w ramach swojej strategii oferowania konkurencyjnych i ekonomicznych rozwiązań dla firm każdej wielkości.

O kompleksowej inicjatywie rozwoju firmy, w której ponad połowa zrewidowanego asortymentu zawiera nowe lub unowocześnione produkty, poinformował dziś Terry Laidlaw, Dyrektor Zarządzający OKI Europe, podczas konferencji „Smart Business” w Barcelonie.

Jest to część średniookresowego planu spółki polegającego na podwojeniu sprzedaży urządzeń drukujących na rynku EMEA i powiększeniu swojego udziału na europejskim rynku. „Historycznie rzecz biorąc, nasz sukces został zbudowany na głębokim zrozumieniu bardzo różnorodnych potrzeb każdego z sektorów docelowych” – przyznaje Terry Laidlaw, Dyrektor Zarządzający OKI Europe.

“Nowe produkty wzmocnią ofertę nie tylko poprzez spełnienie coraz większych wymagań dużych odbiorców dotyczących wysokiej wydajności, elastyczności oraz niskiego kosztu pojedynczej kopii, ale również wymagania poszczególnych pionowych sektorów w takich dziedzinach jak profesjonalna jakości wydruku w domu przy użyciu różnych urządzeń multimedialnych.”

OKI wprowadziło najnowszy model drukarki C841 do swojej oferty kolorowych drukarek A3/A4, wraz z ulepszonym modelem C831, zastępując tym wcześniejszy C830.

Nowe produkty zapewniają większą szybkość drukowania (35 str./min w przypadku drukarek monochromatycznych i kolorowych) oraz krótszy czas wydruku pierwszej strony (9,5 sekund w przypadku drukarek monochromatycznych i kolorowych). Czytnik kart IC oraz PIN, oferuje rozszerzone uwierzytelnienia zapewniając większe bezpieczeństwo dla poufnych dokumentów, tak aby były one czytane tylko przez właściwą osobę, co jest szczególnie ważne tam, gdzie dokumenty są zapisane w katalogu sieciowym.

Model C841 oferuje również w standardzie rozdzielczość wydruku 1200 x 1200dpi, dzięki czemu jest on idealnie zaprojektowanym produktem dla firm graficznych oraz innych sektorów pionowych, w których jakość druku ma ogromne znaczenie. Zaawansowana konstrukcja modeli serii C800 zapewnia większą funkcjonalność w produkcie o najmniejszych rozmiarach w swojej kategorii.

C841

“Stworzyliśmy zupełnie nowy segment z oryginalną serią C800” — powiedział Laidlaw. „Ustaliliśmy, że zapotrzebowanie firm i grup roboczych na jedno urządzenie, które zapewniłoby wysoką jakość wydruków monochromatycznych i kolorowych w formatach zarówno A3 jak i A4, dostępnego jednocześnie w bardzo atrakcyjnej cenie, nie było wcześniej spełniane.”

„Seria C800 okazała się wyjątkowym sukcesem i wierzymy, że nowa ulepszona gama produktów również okaże się efektywna dla współczesnych dużych firm lub grup roboczych.”

OKI wprowadziło również nowy model wielofunkcyjnej drukarki MB491 (4 w 1: drukarka/kopiarka/skaner/faks), który uzupełnia serię MB401 nabiurkowych monochromatycznych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących A4.

W jednym ergonomicznym i niezawodnym urządzeniu połączono niezwykłe narzędzia programowe, duże możliwości oszczędzania energii i kosztów oraz automatyczny podajnik dokumentów (RADF) dostępny w standardzie.

MB491 został zaprojektowany specjalnie dla dużych korporacji lub grup roboczych drukujących wielkoobjętościowe dokumenty, gdzie ochrona danych ma ogromne znaczenie. Ten najnowszy model drukuje z prędkością 40 str./min. (jest najszybszym desktopem na rynku), z opcjonalnym tonerem o wydajności 12 000 stron, redukującym koszt wydruku pojedynczej strony. Oferuje również interfejs urządzenia zewnętrznego (FDI) oraz opcję bezpiecznego drukowania, by poufne dokumenty mogły być przeczytane jedynie przez osoby do tego uprawnione. Jest to szczególnie ważne tam, gdzie dokumenty są zapisane w katalogu sieciowym.

MB401d

Urządzenie jest łatwe w obsłudze również dzięki nowemu 3,5-calowemu panelowi LCD. Oddzielne kasety z tonerem oraz bęben światłoczuły zapewniają lepsze jego wykorzystanie oraz łatwiejszy dostęp do materiałów eksploatacyjnych.

Jak w przypadku pozostałych produktów OKI, nowe modele oparte są na unikalnej, opatentowanej technologii LED i są objęte 3-letnią gwarancją, co daje klientom poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do solidności i niezawodności ich urządzeń firmy OKI.

blog comments powered by Disqus
OKI Europe rozszerza swoją ofertę drukarek przeznaczonych dla dużych firm i grup roboczych