PODPOWIEDZI:

ASUS K93SM – 18,4-calowe multimedialne centrum domowej rozrywki

ASUS K93SM – 18,4-calowe multimedialne centrum domowej rozrywki

Do oferty firmy ASUS dołączył nowy notebook – K93SM. Jest to największy dostępny na rynku komputer przenośny, z matrycą o przekątnej 18,4-cala. K93SM z powodzeniem zastąpi komputer stacjonarny i spełni rolę multimedialnego centrum domowej rozrywki. Wydajne procesory Intel Core drugiej generacji oraz mocna karta graficzna NVIDIA GeForce GT 630M zapewnią odpowiednią wydajność zarówno do pracy jak i rozrywki, którą oferują najnowsze i najbardziej wymagające gry komputerowe. Klasyczny design, który reprezentuje ergonomiczna, odporna na kurz obudowa i klawiatura typu chiclet pozwolą uczynić z K93SM ozdobę każdego salonu.

Ogromna moc obliczeniowa - Notebooki z serii K wyposażono w procesory Intel Core drugiej generacji, zapewniające zoptymalizowaną moc obliczeniową. Nowe, mobilne procesory zwiększają możliwości wielozadaniowości, dzięki czemu możemy zrobić więcej w tym samym czasie.

Dla zastosowań graficznych i gier nowe notebooki z serii K proponują moc wydzielonych układów NVIDIA. ASUS K93SM wykorzystuje procesor graficzny NVIDIA GT 630M zapewniający fantastyczną jakość gier i multimediów oraz 1 GB pamięci wideo DDR3 przyspieszającej operacje graficzne.

Wygląd z klasą - Dzięki procesorom Intel Core drugiej generacji i eleganckiej kolorystyce, nowa seria K oferuje wyjątkowe połączenie technologii i stylu. Elegancki wygląd wsparty rozległymi testami jakości ASUS-a daje pewność, że seria K będzie świetnie wyglądać nawet po długim użytkowaniu.

asusu k93sm

Nowoczesne technologie zapewniające komfort użytkowania - Technologia IceCool sprawia, że nawet długie korzystanie z komputera jest komfortowe. Ekskluzywna, dwustronna konstrukcja płyty głównej sprawia, że elementy nagrzewające się umieszczone są od spodu, jak najdalej od użytkownika. Specjalne przewody odprowadzające ciepło i otwory wentylacyjne sprawiają, że oparcia na nadgarstki i klawisze zawsze są chłodne.

Szerokie, odporne na kurz klawisze są wygodne w użytku nawet podczas długiego pisania. Dzięki temu zarówno praca jak i zabawa na K93SM sprawia samą przyjemność – na notebooku pracuje się komfortowo nawet podczas znacznego obciążenia podzespołów. Touchpad wyposażono w technologię Palm Proof, która odróżnia powierzchnię palca i nadgarstka, dzięki czemu zapobiega przypadkowym ruchom kursora podczas pisania.

blog comments powered by Disqus
ASUS K93SM – 18,4-calowe multimedialne centrum domowej rozrywki