PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Miniwież do 1000 zł

Wyjazd na Olimpiadę, wyposażenie mieszkania i 10 000 innych nagród od Panasonic!

Wyjazd na Olimpiadę, wyposażenie mieszkania i 10 000 innych nagród od Panasonic!

Panasonic, wieloletni partner Igrzysk Olimpijskich, przygotowała dla klientów specjalną Olimpijską Promocję! Do wygrania jest m.in. wyjazd na Igrzyska Olimpijskie do Londynu oraz kompletne wyposażenie mieszkania w sprzęt Panasonic wraz z montażem. Łącznie przewidziano ponad 10 000 nagród dla osób, które w okresie 14 maja – 30 czerwca 2012 uzbierają najwięcej punktów!

W konkursie do zdobycia są 3 nagrody główne: dwuosobowe bilety na Igrzyska Olimpijskie LONDYN 2012 oraz wyposażenie mieszkania w sprzęt Panasonic o wartości prawie 30 000 PLN. W trakcie gdy zwycięzcy będą podziwiać olimpijskie rozgrywki, specjaliści Panasonic wyposażą ich mieszkania w: najnowszy telewizor SmartViera, odtwarzacz 3D Blu-ray, system głośników kina domowego oraz wieżę audio. Zwycięzcy otrzymają również aparat cyfrowy LUMIX GX1, kamerę FULL HD HDC-V700, i kartę pamięci 32 GB. Ponadto do wygrania jest 100 bonów o wartości 500 PLN na produkty Panasonic oraz mnóstwo olimpijskich T-shirtów.

W zabawie może wziąć udział każdy, kto w okresie od 14 maja do 30 czerwca 2012 poprawnie zarejestruje na uruchomionej dziś stronie www.olimpiada.panasonic.pl objęty promocją produkt Panasonic zakupiony w okresie od 1 maja do 30 czerwca 2012. Promocja uwzględnia modele z różnorodnych grup produktowych, w tym: telewizory, aparaty, kamery, kina domowe, odtwarzacze Blu-ray, zestawy audio, słuchawki i karty pamięci.

panasonic

Nagrody zostaną przyznane osobom, które zdobędą największą liczbę punktów przyznawanych za poszczególne aktywności: zakup produktu, rejestrację na stronie, rejestrację i zakupy znajomych oraz określoną aktywność na portalach społecznościowych - Facebook, Google+ lub za pośrednictwem maila.

Promocja trwa do 30 czerwca 2012 i obejmuje produkty zakupione w terminie od 1 maja do 30 czerwca 2012.

blog comments powered by Disqus
Wyjazd na Olimpiadę, wyposażenie mieszkania i 10 000 innych nagród od Panasonic!
Autor: Łukasz