PODPOWIEDZI:

Dwa zestawy kina domowego Samsung ze wzmacniaczami lampowymi już w Polsce

Dwa zestawy kina domowego Samsung ze wzmacniaczami lampowymi już w Polsce

Pierwsze zestawy kina domowego Samsung HT-E6750W i HT-E6500W wykorzystujące autorską technologię hybrydowego wzmacniacza łączącego lampy próżniowe i cyfrowy wzmacniacz Crystal Amp Plus dostępne są już na polskim rynku. Wykorzystano w nich najlepsze cechy obu typów wzmacniaczy – kryształowo czysty dźwięk wzmacniacza cyfrowego i cieplejsze tony lamp próżniowych. Co więcej, dzięki zastosowaniu lamp próżniowych zyskujemy dodatkową oktawę dźwięku bez zniekształceń.

Samsung HT-E6750W to 1330 watowy, 7.1-kanałowy zestaw z odtwarzaczem Blu-Ray 3D oferujący dźwięk o niezwykle wysokiej jakości oraz unikalne efekty dźwiękowe 3D surround. Cztery wysokie kolumny głośnikowe, o zwartym, minimalistycznym wzornictwie zostały wyposażone w dwa ruchome głośniki pozwalające regulować ich ustawienie. Bezprzewodowe tylne kolumny umożliwiają dowolne ich umiejscowienie w salonie bez konieczności stosowania kolejnego i zazwyczaj kłopotliwego zestawu przewodów.

Membrany głośników wykonane są z włókna szklanego, poprawiającego jakość dźwięku i zmniejszającego jego zniekształcenia. Połączenie przedwzmacniacza wyposażonego w lampy próżniowe oraz specjalnie zaprojektowanych kolumn, a także bezprzewodowych głośników tylnych tworzy w efekcie najlepszy zintegrowany zestaw kina domowego. Eleganckie wzornictwo zestawu HT-E6750W podkreślają lampy próżniowe, które podczas pracy emitują ciepłą, łagodną poświatę.

W skład zestawu wchodzi sześć kolumn: głośnik kanału centralnego, dzięki któremu dialogi i mowa jest bardzo wyraźna, duży, ale dyskretny subwoofer, dwie kolumny z wbudowanymi głośnikami wysokotonowymi oraz dwa głośniki surround. O jakości tego rozwiązania świadczy nagroda CES Innovations Design and Engineering Award 2012 przyznana bliźniaczemu zestawowi kina domowego HT-E6730W.

HT-E6500W to zestaw o łącznej mocy 1000W działający w systemie 5.1. Oprócz przedwzmacniacza z lampami próżniowymi w skład zestawu wchodzi również jednostka centralna, odtwarzacz Blu-Ray i cztery satelity, wszystko to w kolorze eleganckiej czerni. Głośniki tylne można podłączyć nie tylko przewodowo, ale także za pośrednictwem dostępnego w sprzedaży modułu bezprzewodowego SWA-5000. Wśród wielu technologii audio, które wykorzystano w tym zestawie znajdziemy między innymi w inteligentne zarządzanie poziomem głośności (Smart Volume) i automatyczny system kalibracji.

Samsung HT-E6500W

Oba zestawy posiadają funkcję BD Wise Plus, która zapewnia optymalne ustawienia obrazu dla wszystkich urządzeń Samsung działających w ramach jednego systemu, konwertują obraz z 2D do 3D oraz skalują obraz z DVD do Full HD 1080p, co znacząco zwiększa wrażenia i komfort oglądania. Zarówno E6750W, jak i E6500W można też obsługiwać za pomocą smartfona Samsung z systemem Android.

Kina domowe firmy Samsung są doskonałym uzupełnieniem nowych telewizorów dzięki najwyższej jakości dźwięku oraz możliwości odtwarzania nośników optycznych, na których zapisano wideo w takich formatach jak 3D Blu-ray Video, Blu-ray Video, DVD-Video / DVD±R / DVD±RW czy też CD DA / CD-R / CD-RW, AVCHD, DIVX, DIVX HD, LPCM, AAC, MP3 oraz tak rozpowszechnionych w Internecie jak MKV, WMA, WMV(1/2/3/7/9), JPEG, a także HD JPEG.

Dzięki wbudowanej bezprzewodowej karcie sieciowej z funkcją Wi-Fi Direct i połączeniu z Internetem zestawy kina domowego E6750W i E6500W unowocześnią każdy telewizor zakupiony przed trzema lub czterema laty. Dzięki nim uzyskamy dostęp do interfejsu Smart Hub 2012, w którym znajdziemy ponad 30 tysięcy filmów, seriali i programów rozrywkowych w takich aplikacjach jak ipla, Iplex, TVN player czy VOD.TVP.PL. To także dostęp do internetowych serwisów informacyjnych, radiowych oraz do sklepu Samsung Apps, w którym znajdziemy ponad 300 aplikacji w tym ponad dwadzieścia polskojęzycznych.

Smart Hub 2012 zawiera też przeglądarkę internetową obsługującą flash i HTML5, co pozwala swobodnie surfować po Internecie i 5GB przestrzeni dyskowej w chmurze, gdzie można zapisywać na przykład zdjęcia czy filmy.

Moduł bezprzewodowy w zestawach kina domowego to także możliwość korzystania z usługi AllShare Play dzięki czemu można w poprzez domową sieć przesyłać bezpośrednio do telewizora zdjęcia i filmy z komputera, tabletu, smartfona czy też z aparatu Samsung Smart Foto z modułem Wi-Fi.

Zestawy dostępne są już na polskim rynku w sugerowanych cenach:

HT-E6500W - 5499 PLN

HT-E6750W – 2999 PLN

blog comments powered by Disqus
Dwa zestawy kina domowego Samsung ze wzmacniaczami lampowymi już w Polsce