PODPOWIEDZI:
72 godziny promocji w RTV Euro AGD

Nowe pasty termoprzewodzące Cooler Master - Idealne do systemu chłodzenia Hyper 412 Slim

Nowe pasty termoprzewodzące Cooler Master - Idealne do systemu chłodzenia Hyper 412 Slim

Cooler Master, czołowy producent obudów, systemów chłodzenia, urządzeń peryferyjnych oraz akcesoriów komputerowych, ma przyjemność poinformować o planowanym wprowadzeniu do sprzedaży trzech, nowych rodzajów past termoprzewodzących - IC Essential E1, IC Essential E2 i IC Value V1. Produkty te wyróżniają się doskonałymi parametrami i są szczególnie zalecane do wykorzystania z systemami chłodzenia Cooler Master, w tym z niedawno zaprezentowanym zestawem Hyper 412 Slim.

Podstawowe różnice pomiędzy pastami IC Essential E1, IC Essential E2 i IC Value V1 to przewodność cieplna i impedancja termiczna. Pierwsza z nich, IC Essential E1, charakteryzuje się białym kolorem i jest dedykowana do standardowych zastosowań. IC Essential E2, w kolorze szarym, zapewnia już znacznie wyższy stopień termoprzewodzenia, dzięki czemu pasta będzie doskonałym uzupełnieniem dla rozbudowanych systemów chłodzenia służących do odprowadzania ciepła z najwydajniejszych procesorów i układów graficznych. Złoty IC Value V1, to najwydajniejsza z nowych past termoprzewodzących. Specjalny skład, który odpowiada za doskonałe właściwości przewodzenia ciepła, czyni z tej pasty bardzo atrakcyjną propozycję dla użytkowników korzystających na co dzień z fabrycznie podkręconych procesorów oraz dla overclockerów.

Hyper 412 Slim

Jednym z ciekawszych systemów chłodzenia, dla których przeznaczone są najnowsze pasty termoprzewodzące Cooler Master, jest Hyper 412 Slim. Model ten wyposażony jest w dwa wentylatory typu Slim a jednym z jego największych atutów jest wykorzystanie unikalnej technologii Cooler Master Continuous Direct Contact (CDC). Konstrukcja taka, w połączeniu z pastami termoprzewodzącymi IC Essential E1, IC Essential E2 i IC Value V1, gwarantuje bardzo wysoką skuteczność odprowadzania ciepła oraz stabilną pracę nawet znacznie podkręconych CPU.

blog comments powered by Disqus
Nowe pasty termoprzewodzące Cooler Master - Idealne do systemu chłodzenia Hyper 412 Slim