PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Słuchaj muzyki, relaksuj się przy ulubionych dźwiękach - poznaj nową mikrowieżę Philips Classic!

Słuchaj muzyki, relaksuj się przy ulubionych  dźwiękach - poznaj nową mikrowieżę Philips Classic!

Ciesz się czystym, szczegółowym brzmieniem muzyki dzięki mikrowieży Philips Classic. Umożliwia ona ładowanie urządzeń iPod/iPhone i odtwarzanie ich zawartości. Zapewnia bogate wrażenia dźwiękowe dzięki możliwości odtwarzania płyt MP3/WMA - CD oraz korzystania ze złącz MP3 Link i USB Direct.

Mikrowieża DCM3100 gwarantuje wysoką jakość dźwięku. Ponadto została wyposażona w rozwiązania, które ułatwiają jej obsługę i uprzyjemniają czas spędzony na słuchaniu muzyki.

Korzystaj z wielu źródeł odtwarzania

• Równoczesne odtwarzanie i ładowanie urządzenia iPod/iPhone

• Odtwarzanie płyt MP3/WMA-CD, CD i CD-RW

• MP3 Link do odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych

• Bezpośrednie odtwarzanie plików MP3/WMA przez połączenie USB

Wzbogać swoje muzyczne doznania

• Łatwe regulowanie ustawień wysokich i niskich tonów

• Maksymalna moc 60 W (RMS)

Łatwa obsługa

• Napędzana szuflada na CD ułatwia dostęp

• System przesyłania serwisów i informacji przez RDS

Philips Classic DCM3100

Ciesz się ulubioną muzyką w formacie MP3, ładując jednocześnie swój odtwarzacz iPod lub telefon iPhone! Podstawka dokująca umożliwia podłączanie urządzenia przenośnego bezpośrednio do zestawu audiowizualnego ze stacją dokującą, co umożliwia słuchanie ulubionej muzyki z doskonałym nagłośnieniem. Odtwarzacz iPod lub telefon iPhone jest ładowany podczas odtwarzania muzyki, dzięki czemu nie trzeba martwić się o jego rozładowanie. Zestaw audiowizualny ze stacją dokującą automatycznie ładuje akumulator urządzenia przenośnego po jego zadokowaniu.

Regulacja wysokich i niskich tonów to funkcje korektora, które regulują poziom dźwięku o wysokiej i niskiej częstotliwości w systemie audio. Konkretnie, regulacja wysokich tonów steruje wzmocnieniem wysokich tonów, a regulacja niskich tonów — poziomem wzmocnienia niskich tonów. Regulując potencjometrem, słuchacz może z łatwością uwydatnić tony wysokie i niskie, albo pozostawić ustawienia wysokich i niskich tonów bez zmian w stosunku do oryginalnych ustawień oryginału. Regulacja wysokich i niskich tonów pozwala słuchać muzyki tak, jak się lubi.

Wieża Philips Classic DCM3100 dostępna jest w sprzedaży w rekomendowanej cenie detalicznej brutto 779PLN brutto

blog comments powered by Disqus
Słuchaj muzyki, relaksuj się przy ulubionych dźwiękach - poznaj nową mikrowieżę Philips Classic!