PODPOWIEDZI:

ZyXEL NWA1121-N1

ZyXEL NWA1121-N1

ZyXEL Communications wprowadza na rynek urządzenie NWA1121-N1 – nowy wielofunkcyjny, bezprzewodowy punkt dostępu do sieci WiFi. Jest to idealne rozwiązanie do dużych pomieszczeń wewnętrznych w obiektach takich jak uczelnie, hotele czy biura, w których pracownicy muszą mieć zapewniony stały dostęp do sieci bezprzewodowej.

Kombinacja najnowszych technologii WiFi, nowoczesna obudowa, wbudowane anteny oraz możliwość instalacji natynkowej sprawia, że ZyXEL NWA1121-N1 oferuje nie tylko wysoką wydajność i doskonały zasięg, ale również łatwą instalację. Urządzenie dedykowane jest takim miejscom jak biura, hotele, akademiki czy galerie handlowe. Idealnie nadaje się także do publicznych sieci bezprzewodowych.

Stabilna sieć i transmisja danych do 3000 Mbps

Punkt dostępu NWA1121-N1 obsługuje technologię bezprzewodową 802.11n i posiada funkcje takie jak: TX Beamforming, LDPC (Low-Density Parity-Check) i MLD (Multicast Listener Discovery), co rozwiązuje problemy stref pozbawionych zasięgu i słabej efektywności sieci WiFi. Urządzenie zapewnia szybką transmisję danych (do 300 Mbps) oraz stabilne i niezawodne działanie sieci WiFi na obszarze o 50% większym, niż oferują standardowe urządzenia.

Kombinacja wielu dynamicznych funkcji wpływa na wysoką wydajność połączeń bezprzewodowych, co ma szczególne znaczenie dla miejsc wymagających złożonego dostępu, np. dla gości w hotelu, dla klientów galerii handlowej lub wykładowców i uczniów, którzy potrzebują stabilnego zasięgu w każdym budynku uczelni. Urządzenie jest zgodne ze standardem 802.3af PoE (Power of Ethernet), dzięki czemu instalacja jest prostsza, znacznie tańsza i nie wymaga tworzenia osobnego okablowania doprowadzającego zasilanie.

ZyXEL NWA1121-N1

Pełna gotowość na IPv6

Model NWA1121-N1 WLAN umożliwia zaawansowanym użytkownikom bezproblemową adaptacje do nowego, coraz popularniejszego protokołu internetowego IPv6. Zaprojektowany tak, aby obsługiwać oba standardy IPv4 oraz IPv6, access point ZyXELa gwarantuje ciągłą pracę i możliwość płynnego przejścia do najnowszych standardów sieciowych.

ZyXEL NWA1121-N1 obsługuje osiem profili SSID (Service Set Identification), dzięki którym administrator może wygodnie przypisać ruch sieciowy do określonych grup użytkowników w oparciu o poszczególne aplikacje. Aby mieć pewność, że wszystkie usługi działają zgodnie z naszymi oczekiwaniami, efektywne narzędzie dla administratorów oferuje możliwość przypisania do 8 grup SSID z funkcją klasyfikacji użytkowników pod kątem transmisji ruchu różnego rodzaju.

Nowocześnie i ekologicznie

Dbając o ochronę środowiska, ZyXEL wyposażył model NWA1121-N1 w materiały Plenum-rated LOSH (Low-Smoke Zero Halogen). Materiał ten jest uznawany za nietoksyczny i bezpieczny dla środowiska, ponieważ nie emituje niebezpiecznych oparów.

Urządzenie NWA1121-N1 można nabyć za pośrednictwem: AB, Action, eD'system oraz RRC. Sugerowana cena brutto dla użytkownika końcowego to 139 EUR.

blog comments powered by Disqus
ZyXEL NWA1121-N1