PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Czy da się wymienić kartę graficzną w laptopie? Sprawdziliśmy to!

Qualcomm Atheros informuje o dostępności kart Killer Wireless-N 1202 w laptopach Alienware

Qualcomm Atheros informuje o dostępności kart Killer Wireless-N 1202 w laptopach Alienware

Qualcomm Atheros zajmująca się łącznością i komunikacją sieciową, ogłosiła że firma Alienware będzie pierwszą, która wprowadzi na rynek urządzenia wyposażone w wysoce wydajny moduł Wi-Fi umożliwiający też łączność Bluetooth - kartę Killer Wireless-N 1202. Karta ta będzie dostępna w najbardziej wydajnych laptopach Alienware stworzonych z myślą o wymagających graczach. Wysoce efektywny moduł 2x2 802.11n MIMO Wi-Fi z Bluetooth jest zaprojektowany do zapewnienia jeszcze lepszej wydajności i zaawansowanych możliwości kontroli poprzez automatyczne klasyfikowanie i priorytetyzowanie danych z gier, a także video i audio zapewniając wspaniałe, najwyższej jakości doświadczenia rozrywki.

“Alienware utrzymuje się na pozycji lidera w segmencie laptopów stworzonych z myślą o najwyższej wydajności a dla nas jest również bardzo ważne, że klienci otrzymują najlepsze możliwe wrażenia z grania,” powiedział Mike Cubbage, director of business development, networking business unit w firmie Qualcomm Atheros. “The Killer Wireless-N 1202 kontynuuje tradycję dostarczania najlepszych możliwych wrażeń z grania oraz komunikacji w czasie rzeczywistym dla użytkowników laptopów Alienware oferując niezrównaną efektywność aplikacji online, inteligencje i kontrolę pozwalającą zapewnić, że kluczowe aplikacje online otrzymają odpowiedni transfer oraz potrzebny im priorytet dokładnie wtedy kiedy go potrzebują.”

Killer Wireless-N 1202

The Killer Wireless-N 1202 oferuje najwyższą wydajność dla wszystkich aplikacji online poprzez technologię Advanced Stream Detect, która identyfikuje i priorytetyzuje cały ruch w sieci. To pozwala zapewnić ważnym aplikacjom, które potrzebują szybkiej łączności – takim jak gry on-line oraz video czat, otrzymać priorytet nad mniej istotnym w tym momencie transferem danych takim jak przesył poczty e-mail lub aktualizacja systemu. Technologia Killer dostarczana jest wraz z ekskluzywnym pakietem Killer Network Manager, dającym użytkownikom możliwość ustawienia priorytetów dla wszystkich aplikacji, zwiększenia lub zmniejszenia szybkości przesyłu dla poszczególnych aplikacji lub w całości zablokowania wybranej aplikacji – wszystko to przy pomocy unikalnego graficznego interfejsu.

“Gracze na całym świecie oczekują od Alienware, że dostarczy najwyższej jakości wrażenia, które pozwolą osiągnąć ‘upragnione zwycięstwo’,” powiedział Frank Azor, general manager w firmie Alienware. “Integrując technologię Killer Wireless N-1202 — po raz kolejny jako pierwsi – zapewniamy graczom wyjątkowe wrażenia z grania w sieci.”

blog comments powered by Disqus
Qualcomm Atheros informuje o dostępności kart Killer Wireless-N 1202 w laptopach Alienware
Autor: Łukasz