PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Modem ZTE MF821 – Internet w Technologii LTE

Modem ZTE MF821 – Internet w Technologii LTE

Firma ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, przedstawia nowy modem MF821 – przenośne urządzenie, pozwalające na nawiązywanie połączeń internetowych z wykorzystaniem innowacyjnej technologii LTE.

Nowy modem MF821 oprócz wykorzystania tradycyjnych pasm przesyłu danych, takich jak sieć GSM i UMTS, współpracuje także z nowoczesną technologią LTE, zapewniając wyjątkowo sprawny i szybki transfer. Urządzenie pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 100Mb/s (download) i do 50Mb/s (upload). Modem ZTE współpracuje z większością wiodącego oprogramowania komputerowego – zarówno z nowymi wersjami Windows oraz MAC OS, a w Cyfrowym Polsacie* również z Linuxem. Dzięki portowi USB modem jest niezwykle prosty do zainstalowania. Żeby uzyskać dostęp do Internetu, wystarczy włożyć kartę SIM i podłączyć urządzenie do komputera. Urządzenie korzysta z technologii plug and play, więc proces instalacji sterowników nie wymaga ingerencji użytkownika.

ZTE MF821

Specjalna aplikacja dołączona do zestawu instalacyjnego pozwala na wysyłanie wiadomości SMS z wykorzystaniem książki telefonicznej. MF821 posiada ponadto slot na kartę SD, co umożliwia użycie go w charakterze przenośnego magazynu pamięci o pojemności do 32GB. Niewielkie rozmiary 87.3mm x 29.5mm x 14mm pozwalają na łatwe i wygodne przenoszenie urządzenia.

blog comments powered by Disqus
Modem ZTE MF821 – Internet w Technologii LTE