PODPOWIEDZI:

Pisz ze światłem na nowej klawiaturze Logitech dedykowanej produktom Apple

Pisz ze światłem na nowej klawiaturze Logitech  dedykowanej produktom Apple

Firma Logitech prezentuje nową klawiaturę dedykowaną komputerom Mac, iPadom oraz iPhone’om: Logitech Wireless Solar Keyboard K760. Nowy produkt jest kolejną, po modelu K750, propozycją z linii urządzeń solarnych poszerzoną jednak o wyjątkowo łatwe i szybkie połączenie Bluetooth. Pozwala ono na jednoczesne parowanie wielu urządzeń oraz szybkie przełączanie się między nimi po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku.

– Laptopy, smartfony i tablety zagościły w naszym życiu na dobre – zarówno w pracy jak i w czasie wolnym – mówi Denis Pavillard, VP Product Marketing w firmie Logitech. – Z kolei urządzenia Apple znajdują się w epicentrum tego trendu, dlatego firma Logitech postanowiła wzbogacić komunikację jaką zapewniają te produkty. Dzięki łatwemu ładowaniu baterii ogniwami słoneczny, dobrze znanemu użytkownikom układowi Mac klawiatury oraz wygodnej konstrukcji, Logitech Wireless Solar Keyboard K760 przemówi do wyobraźni użytkowników Apple na całym świecie – dodał.

Logitech Wireless Solar Keyboard K760 prezentuje stylowy, kompaktowy wygląd oraz wyposażona jest w panele słoneczne, umożliwiające wygodne zasilanie wbudowanych akumulatorów. Łatwe połączenie dzięki technologii Bluetooth pozwala z kolei na jednoczesne parowanie klawiatury z trzema urzadzeniami na raz oraz na szybkie przełączanie się między nimi bez konieczności ponownego połączenia. W ten sposób można swobodnie przechodzić od pisania na komputerze Mac do pracy na iPadzie i iPhonie oraz odwrotnie – i to wszystko po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku.

Logitech Wireless Solar Keyboard K760

Nowa klawiatura idealnie pasuje do urządzeń Apple, dzięki smukłemu i minimalistycznemu designowi oraz dobrze znanemu układowi klawiszy charakterystycznemu dla produktów Mac uwzględniającemu przyciski funkcyjne takie jak: Command, Brightness, Eject. K760, dzięki niskoprofilowanym klawiszom, wygodne i ciche pisanie, zwiększając jego szybkość i precyzję w porównaniu do pracy na klawiaturze wyświetlającej się na ekranie telefonu czy tabletu.

Klawiatura ta została zaprojektowana, tak aby zminimalizować jej wpływ na środowisko naturalne. Urządzenie nie tylko jest zasilane światłem, ale także skonstruowane, łącznie z opakowaniem, z w pełni ekologicznych materiałów.

Ceny i dostępność

Klawiatura Logitech Wireless Solar Keyboard K760 będzie dostępna na rynku europejskim w lipcu 2012 roku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 339,99 PLN

blog comments powered by Disqus
Pisz ze światłem na nowej klawiaturze Logitech dedykowanej produktom Apple