PODPOWIEDZI:

STEELSERIES prezentuje sprzet dla fanów Guild Wars 2

STEELSERIES prezentuje sprzet dla fanów Guild Wars 2

SteelSeries, wiodący producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, zaprezentował serię urządzeń stworzonych we współpracy z firmą ArenaNet - producentem gry MMO (Massively Multiplayer Online) Guild Wars 2.

W skład zaprojektowanej wspólnie z ArenaNet serii wchodzi Guild Wars 2 Gaming Headset, czyli znakomite, lekkie słuchawki z mikrofonem zapewniające doskonały dźwięk oraz Guild Wars 2 Gaming Mouse - mysz wyposażona w siedem programowalnych przycisków, czerwone podświetlenie oraz najnowsze rozwiązania technologiczne SteelSeries. Na obu znalazło się charakterystyczne, rozpoznawalne na pierwszy rzut oka logo Guild Wars 2.

Zestaw uzupełniają podkładki pod mysz Guild Wars 2 QcK, dostępne w trzech wersjach (opatrzone smoczym logo lub wizerunkami bohaterów: Logana Thackeray'a oraz Eir Stegalkin) oraz klawiatura Guild Wars 2 Gaming Keyboard, wyposażona w oprogramowanie SteelSeries Engine i doskonale dopasowana do specyfiki gry (m.in. za sprawą możliwości definiowana skrótów klawiszowych uruchamiających poszczególne funkcje w grze).

"Wybranie idealnego partnera do stworzenia sprzętu dla fanów Guild Wars 2 było dla nas niezwykle ważne. Tu chodziło o coś więcej, niż tylko wybranie najlepiej wyglądającego sprzętu - chcieliśmy pracować z kimś, kto cieszy się uznaniem wśród graczy i kto będzie w stanie pomóc nam w uatrakcyjnieniu samej rozgrywki. Jesteśmy podekscytowani zbliżającą się premierą Guild Wars 2, współpracą ze SteelSeries oraz jej efektami - sprzętem stworzonym dla fanów Guild Wars" - skomentował Randall Price, SVP of Global Business firmy ArenaNet.

"Jesteśmy niesamowicie dumni z tego sprzętu i zadowoleni ze współpracy z zespołem ArenaNet. Przygotowaliśmy wspólnie urządzenia wykorzystujące najlepsze dostępne obecnie technologie, dzięki czemu będziemy w stanie zagwarantować graczom niesamowicie wciągającą rozgrywkę i pełną kontrolę nad grą od pierwszego kliknięcia w Tyrii, przez całą ich podróż przez świat GW2" - dodał Kim Rom, szef marketingu SteelSeries.

SteelSeries Guild Wars 2 Headset3

Słuchawki z mikrofonem Guild Wars 2 Gaming Headset - cena 430 zł

Guild Wars 2 Headset to lekkie, nauszne słuchawki z mikrofonem, wyposażone w czerwone nauszniki pokryte materiałem SNDBlock (zapewniającym skuteczne tłumienie zewnętrznych dźwięków) oraz znakomite, 40-milimetrowe głośniki. Matowobiały pałąk oraz błyszczące biało-czarno-czerwone nauszniki ozdobione są logotypem Guild Wars 2 i doskonale pasują do charakteru gry. Zaprojektowano je tak, by można ich było wygodnie używać i przenosić (nauszniki można złożyć by nie przeszkadzały gdy użytkownik opuści słuchawki na szyję lub by zajmowały mniej miejsca w torbie). Zestaw wyposażony jest w czerwony przewód 3,5 mm PC z wbudowanym wielokierunkowym mikrofonem i przyciskami do sterowania. Dla większej wygody słuchawki mają dwa wejścia jack - po obu stronach. Dzięki temu każdy może podłączyć przewód tak jak mu wygodnie. Co więcej - takie rozwiązanie pozwala na połączenie szeregowe kilku par słuchawek (w tym wariancie kilku posiadaczy słuchawek może korzystać z tego samego źródła dźwięku).

Mysz Guild Wars 2 Gaming Mouse - 300 zł

W przypadku Guild Wars 2 Gaming Mouse wygląd i ergonomia myszy były dla projektantów równie istotne jak zastosowane komponenty i funkcje. Urządzenie wyposażono w obudowę pokrytą warstwą elastycznego materiału, który jest w pełni odporny na pot i zapewnia pewny chwyt nawet podczas najdłuższych i najbardziej zaciekłych bitew. Umieszczono na niej charakterystyczne biało-czerwono-czarne logo ze smokiem, zaś dodatkowymi atutami są w pełni konfigurowalne podświetlenie i wskaźnik trybu CPI.

W myszy zastosowano doskonałe przełączniki i profesjonalny sensor laserowy charakteryzujący się rozdzielczością do 5700 CPI - to czyni Guild Wars 2 Mouse idealnym narzędziem dla graczy, którym zależy na najwyższej jakości i wydajności. Urządzenie jest dopasowane do potrzeb graczy prawo- i leworęcznych. Wyposażono je w siedem w pełni programowalnych - za pomocą oprogramowania SteelSeries Engine - przycisków (użytkownik może skorzystać z zestawu predefiniowanych makr i komend lub stworzyć własne), 2-metrowy kabel oraz duże ślizgacze z materiału UPE.

Podkładki pod mysz Guild Wars 2 QcK - cena 65 zł

Podkładki z serii Guild Wars 2 QcK Mousepads charakteryzują się gumowanym, anty-poślizgowym spodem oraz powierzchnią, która została zoptymalizowana z myślą o płynnym i szybkim przesuwaniu myszy. Na SteelSeries QcK Guild Wars 2 Logo Edition widnieje charakterystyczne logo gry, zaś na SteelSeries QcK Guild Wars 2 Logan i SteelSeries QcK Guild Wars 2 Eir Edition umieszczono wizerunki bohaterów gry - Logana Thackeray'a oraz Eir Stegalkin.

Klawiatura Guild Wars 2 Gaming Keyboard

Klawiatura stworzona z myślą o fanach Guild Wars 2 trafi na rynek w najbliższych miesiącach - wtedy też udostępnione zostaną szersze informacje na temat tego urządzenia.

blog comments powered by Disqus
STEELSERIES prezentuje sprzet dla fanów Guild Wars 2