PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wydajne żelazka do prasowania do 200 zł |TOP 5|

Etui Cygnett SmartSound – chroni iPada, wzmacnia dźwięki

Etui Cygnett SmartSound – chroni iPada, wzmacnia dźwięki

Cygnett, marka pomysłowych akcesoriów GSM oraz IT, ze specjalną linią produktów dedykowanych urządzeniom Apple, przedstawia etui na iPada SmartSound. Elastyczny pokrowiec dobrze chroni tylną powierzchnię tabletu, a dodatkowo służy jako wzmacniacz dźwięku.

Etui SmartSound zostało wykonane z elastycznego materiału, dzięki czemu jest łatwe do założenia, a jednocześnie ściśle przylega do brzegów tabletu, gwarantując dobrą ochronę. Gadżet Cygnett osłania tylną część urządzenia i jest kompatybilny z nakładką SmartCover, wraz z którą kompleksowo zabezpiecza przednią i tylną powierzchnię iPada. SmartSound posiada ponadto specjalne wycięcia na przyciski funkcyjne, wejścia oraz obiektyw aparatu, które ściśle odpowiadają projektowi iPada. Poza dobrą ochroną urządzenia przed zarysowaniami i uszkodzeniami SmartSound spełnia także rolę pomysłowego wzmacniacza audio. Specjalna konstrukcja etui sprawia, że dźwięk staje się bardziej donośny i czysty, a głośność urządzenia zwiększa się aż do 10dB. Zapewnia to użytkownikom jeszcze większą frajdę podczas korzystania z multimedialnych funkcji iPada, takich jak słuchanie muzyki czy oglądanie filmów. Dobra ochrona tabletu i wzmocnienie funkcji audio, nie wiążą się jednak w przypadku SmartSound z dodatkowym obciążeniem użytkowników. Materiał, z którego wykonano etui dobrze zabezpiecza, a jednocześnie jest lekki i nie zwiększa ciężaru iPada. SmartSound dostępny jest w dwóch kolorach – białym i czarnym.

Cygnett SmartSound

Etui Cygnett to propozycja dla wszystkich posiadaczy iPadów, którzy szukają odpowiedniej ochrony dla swojego tabletu. Bez względu na miejsce etui Cygnett zabezpiecza iPada, a jednocześnie pozwala cieszyć się czystym i donośnym dźwiękiem.

Cena: 100 zł

blog comments powered by Disqus
Etui Cygnett SmartSound – chroni iPada, wzmacnia dźwięki
Autor: Łukasz