PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test oczyszczacza powietrza Philips Dual Scan AC3858/50

Uwalniamy muzykę – prezentacja nowej mikrowieży Philips

Uwalniamy muzykę – prezentacja nowej mikrowieży Philips

Nowa mikrowieża Philips DCM2060 ze stacją dokującą dla urządzeń Android to głębokie i potężne brzmienie dzięki systemowi Bass Reflex. Słuchaj muzyki z urządzeń przenośnych również w domu. Mikrowieża firmy Philips jest wyposażona w podstawkę dokującą do urządzeń iPod/iPhone/iPad i złącze USB Direct do urządzeń przenośnych. Zestaw można zamontować na ścianie lub ustawić na stole — zawsze będzie wyglądał doskonale

System Bass Reflex działa w ten sposób, że wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej, aby wibrowała jak zwykły głośnik niskotonowym. W połączeniu z reakcją głośnika niskotonowego oznacza to ogólne wzmocnienie basów i większą ich głębię!

Funkcja cyfrowej korekcji dźwięku oferuje wybór wstępnie zaprogramowanych ustawień korektora — jazz, rock, pop i muzyka klasyczna — pozwalających na zoptymalizowanie zakresów częstotliwości dla różnych stylów muzycznych.

Ciesz się ulubioną muzyką w formacie MP3, ładując jednocześnie swoje urządzenie iPod, iPhone lub iPad! Urządzenie jest ładowane podczas odtwarzania muzyki, dzięki czemu nie trzeba martwić się o jego rozładowanie. Zestaw automatycznie ładuje akumulator urządzenia przenośnego po jego zadokowaniu. Tryb bezpośredniego połączenia USB pozwala w prosty sposób wybrać muzykę zapisaną w pamięci USB i odtwarzać całą zawartość. W celu odtwarzania muzyki lub eksportowania zawartości z urządzenia wystarczy podłączyć urządzenie USB.

Philips DCM2060

System komunikatów radiowych RDS

System komunikatów radiowych RDS pozwala ustawiać stacje radiowe, nie znając częstotliwości! W trybie standardowym RDS wyświetla nazwę, a nie częstotliwość, stacji, więc łatwiej ją znaleźć i ustawić. Stacje mogą też przesyłać przez RDS pewne komunikaty, np. serwisy informacyjne i parametry stacji, które są wyświetlane bezpośrednio na odbiorniku. Rozpowszechniony w Europie system RDS polega na wysyłaniu przez stację radiową wraz z sygnałem komunikatów tekstowych na tej samej częstotliwości. Można wybrać albo podstawowe komunikaty RDS z nazwą stacji albo zasubskrybować dodatkowe serwisy tekstowe.

Wzornictwo dopasowane do wnętrz

Mikrowieża cieszy oko swoim wyglądem a także…możliwością montażu na ścianie! Drzwiczki wysuwane przez silniczek dodają szyku i elegancji.

Dodatkowe dane techniczne:

• Całkowita moc wyjściowa 20 W RMS • Odtwarzanie płyt MP3/WMA-CD, CD i CD-RW • Bezpośrednie odtwarzanie plików MP3/WMA przez połączenie USB • MP3 Link do odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych • System przesyłania serwisów i informacji przez RDS

Rekomendowana cena detaliczna mikrowieży Philips DCM2060 wynosi 649PLN

blog comments powered by Disqus
Uwalniamy muzykę – prezentacja nowej mikrowieży Philips