PODPOWIEDZI:

ASUS Zenbook Prime UX31A – idealny ultrabook na piłkarskie podróże podczas Euro 2012!

ASUS Zenbook Prime UX31A – idealny ultrabook na piłkarskie podróże podczas Euro 2012!

Piłkarskie Mistrzostwa Europy w pełni – przed nami jeszcze wiele emocjonujących spotkań na polskich i ukraińskich stadionach. Najbardziej zagorzałym kibicom w podróżach między piłkarskimi miastami z pewnością przyda się ultrabook, który nie obciąży podróżnego bagażu. Idealnym wyborem będzie ASUS Zenbook Prime UX31A – 13,3-calowy ultrabook z matrycą Full HD, podświetlana klawiaturą i doskonałym systemem audio firmy Bang & Olufsen.

Piłkarskie Mistrzostwa Europy EURO 2012 dla wielu fanów są czasem, który spędzają w podróży. Kibice, którym przyjdzie oglądać mecze zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie z pewnością docenią mobilność oraz wydajność najnowszego ultrabooka ASUSa. Zenbook Prime mierzy zaledwie 3 mm z przodu i 9 mm z tyłu. Jednolita obudowa została wykonana z aluminium, co gwarantuje lekkość i wytrzymałość urządzenia. Wieko matrycy charakteryzuje się delikatnie wyżłobionymi koncentrycznymi okręgami, które ucieleśniają nieskończoną naturę filozofii Zen. Dla zachowania tego stylu ASUS opracował zestaw akcesoriów ZENBOOK Prime.

Inżynierom firmy ASUS udało się stworzyć niezwykle wydajny i jednocześnie mobilny notebook. Sercem tego ultrabooka jest procesor Intel Core i7 trzeciej generacji (platforma Ivy Bridge). Dysk SSD SATA 6 Gb/s, który jest nawet do czterech razy szybszy od klasycznych dysków twardych, znacząco skraca czas ładowania aplikacji. Porty USB 3.0 przesyłają dane do dziesięciu razy szybciej niż USB 2.0, a moduł Bluetooth 4.0 oferuje najnowszą wersję standardu łączności bezprzewodowej. Dwuzakresowy moduł Wi-Fi 2,4/5 GHz, zapożyczony z najlepszej technologii routerów ASUS, gwarantuje szybką łączność z siecią. Wydajne podzespoły pozwalają na komfortową pracę dzięki zastosowanemu systemowi chłodzenia – specjalny kanał powietrzny w kształcie litery V doskonale odprowadza ciepło.

ASUS Zenbook Prime UX31A

Zenbook Prime potrafi wznowić pracę w ciągu 2 sekund. Może także pozostawać w stanie czuwania przez dwa tygodnie, chroniony mechanizmem automatycznego sporządzania kopii zapasowej plików, co zapobiega utracie danych. Akumulator działa o 25% dłużej niż w innych notebookach. Użytkownik może korzystać z jednego dwóch trybów pracy, które można błyskawicznie zmieniać - tryb wydajności w aplikacjach o dużych wymaganiach oraz tryb oszczędności baterii podczas codziennych, typowych zadań. UX31A został wyposażony również w funkcję rozpoznawania twarzy, która jest doskonałym zabezpieczeniem minimalizującym ryzyko niepowołanego użycia ultrabooka.

ASUS UX31A został wyposażony z panel IPS full HD 1080p. Ekran został wykonany z przeciwodblaskowych materiałów zmniejszających refleksy i zapobiegających pozostawianiu odcisków palców. Technologia IPS pozwala na komfortowe korzystanie z matrycy ultrabooka nawet pod kątem 178° - nic nie stoi na przeszkodzie, aby wspólnie z znajomymi cieszyć się z piłkarskich emocji oglądając je na ekranie Zenbooka. Podświetlana klawiatura pozwala na wygodna pracę w podróży. Uzupełnieniem doskonałej jakości matrycy Zenbooka Prime jest wyjątkowa technologia audio ASUS SonicMaster, opracowana wraz z Bang & Olufsen ICEpower.

Zenbook Prime jest urządzeniem niezwykle wszechstronnym – doskonałym mobilnym narzędziem pracy, a także towarzyszem podróży, który z powodzeniem spełni funkcję mobilnego centrum rozrywki i pozwoli w komfortowy sposób cieszyć się piłkarskimi emocjami podczas Euro 2012.

blog comments powered by Disqus
ASUS Zenbook Prime UX31A – idealny ultrabook na piłkarskie podróże podczas Euro 2012!