PODPOWIEDZI:

AutoMapa prezentuje najnowsze mapy Polski i Europy!

AutoMapa prezentuje najnowsze mapy Polski i Europy!

Ponad 3300 kilometrów nowych dróg i inwestycji drogowych, uaktualnione siatki dróg wokół największych inwestycji drogowych i tysiące nowych danych od użytkowników!. AutoMapa udostępnia najnowsze mapy Polski i Europy!

Już po raz trzeci w tym roku AutoMapa udostępnia swoim użytkownikom nowe, niezwykle aktualne mapy nawigacyjne. Pojawia się w nich ponad 3300 kilometrów nowych dróg oraz inwestycji, w tym znaczna część gotowych do odblokowania poprzez technologię LiveDrive! w chwili ich faktycznego oddania do użytku.

Ukończone w ostatnim czasie duże projekty drogowe takie jak autostrada A2, trasa S8 do Piotrkowa Trybunalskiego czy odcinek S8 w Warszawie spowodowały liczne zmiany w drogach położonych wokół tych inwestycji. Najnowsze mapy Polski, datowane na czerwiec 2012 roku uaktualniają również te siatki dróg.

Dokładność AutoMapy od lat przejawia się nie tylko w najszybszej aktualizacji map, ale również w dbałości o jakość i dokładność planów nawigacyjnych nawet w najmniejszych miejscowościach. Wraz z najnowszymi mapami, blisko 3000 kolejnych małych miejscowości zyskało precyzyjne dane o organizacji ruchu.

“Trzecią tegoroczną aktualizację map udostępniamy naszym użytkownikom tuż przed sezonem urlopowym tak, aby droga na urlop była czystą przyjemnością, a aktualne mapy i system LiveDrive! wyznaczający trasę z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej zapewniły kierowcy spokój i gwarancje sprawnego dotarcia do celu podróży.” - powiedział Janusz M. Kamiński, szef marketingu i PR AutoMapy.

automapa

Od lat siłą AutoMapy są jej użytkownicy aktywnie współpracujący przy rozwoju produktu i map. W najnowszej wersji AutoMapy uwzględniono tysiące nowych danych zgłoszonych zarówno przez użytkowników AutoMapy, jak i osoby aktywnie korzystające z serwisów Targeo.pl i Miplo.

Najnowsze mapy udostępnione przez AutoMapę zostały jednocześnie wykorzystane w serwisie lokalizacyjnym Targeo.pl. Dzięki nim aktualizacja danych o ruchu drogowym wykorzystywanych przez system AutoMapa/ Targeo Traffic będzie jeszcze szybsza i sprawniejsza.

Jak zawsze, na stronach Targeo.pl możliwe jest również sprawdzenie aktualnego natężenia ruchu drogowego oraz wygodne wyznaczanie tras, które można przesłać bezpośrednio do AutoMapy

Posiadaczom AutoMapa Europe, oprócz nowych map Polski, udostępnione zostają najnowsze dane mapowe 44 krajów Europy przygotowane przez lidera światowego rynku map – firmę NAVTEQ. Dane mapy Europy przygotowane przez tę firmę w najnowszej specyfikacji 2012 Q2 mają reputację najlepszych i najbardziej kompletnych na rynku nawigacji.

Szczegółowe dane mapowe dostępne są na stronie www.AutoMapa.pl, skąd można również pobrać najnowszą wersję programu i map.

blog comments powered by Disqus
AutoMapa prezentuje najnowsze mapy Polski i Europy!