PODPOWIEDZI:

PicoPix na każdą kieszeń

PicoPix na każdą kieszeń

Philips PicoPix 2330 to prawdopodobnie jeden z najmniejszych, kieszonkowych projektorów na rynku. Mierzy sobie zaledwie 96,7x54x22 mm i waży tylko 130 gramów. Potrafi przy tym wyświetlić 60-calowy obraz. W sklepach zadebiutuje niebawem, bo już na początku lipca bieżącego roku.

Model oznaczony symbolem 2330 należy do drugiej generacji projektorów marki Philips PicoPix. Charakteryzuje się jasnością równą 30 lumenom oraz kontrastem na poziomie 1500:1. Jego natywna rozdzielczość to 640x360 pikseli.

Zastosowano w nim technologię DLP. Źródłem światła są diody LED. Ich żywotność szacuje się na ponad 30 000 godzin. Przekątna wyświetlanego obrazu zwiera się w przedziale od 25,4 do 152,4 cm.

PicoPix 2330 został wyposażony w odtwarzacz, który obsługuje wszystkie popularne standardy wideo. Całość uzupełnia pojemny akumulator, 2 GB wewnętrznej pamięci oraz czytnik kart microSD.

Philips PicoPix 2330

Przewód USB QuickLink pełni również funkcję opaski na rękę. Umożliwia on transmisję obrazu, podłączenie dowolnej pamięci masowej lub transfer plików do wewnętrznej pamięci projektora.

Przewidziano także dodatkowe wejście AV, dzielone z wyjściem słuchawkowym. Dzięki niemu, wykorzystując specjalny kabel, można podłączyć nawet iPhone’a, bądź iPada.

W zestawie, oprócz samego projektora, znajduje się m.in. futerał, adapter AV oraz skrócona instrukcję obsługi. Ponadto, w pamięci wewnętrznej dostępne jest oprogramowanie do transmisji obrazu.

Kieszonkowy projektor Philips PicoPix 2330 jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 1049 PLN brutto.

blog comments powered by Disqus
PicoPix na każdą kieszeń