PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Odkurzacze wodne - Piorące, dla alergików, dla posiadaczy zwięrząt |TOP 5|

Marantz wprowadza SR6007 - nowy model amplitunera AV klasy premium

Marantz wprowadza SR6007 - nowy model amplitunera AV klasy premium

Marantz z dumą przedstawia kolejny amplituner AV najwyższej klasy, zbudowany w oparciu o sukces zeszłorocznej serii wielokrotnie nagradzanych urządzeń kina domowego. Oferując połączenie możliwości sieciowych ze znakomitą jakością dźwięku, nowy 7,2-kanałowy Marantz SR6007 jest idealnym multimedialnym centrum kina domowego, nawet dla większych pomieszczeń.

Ze słynnym okrągłym wyświetlaczem Marantz na przednim, metalowym panelu, nowy przybysz przypomina stylistyką swoich większych braci z serii. Ale podobieństwa nie kończą się na elementach zewnętrznych. Dołączają do nich na przykład takie elementy, jak te same możliwości DLNA do streamingu audio, integracja z Androidem, radio internetowe oraz AirPlay z iTunes lub iUrządzeń. Amplituner posiada funkcję przetwarzania Audyssey DSX celem zapewnienia unikalnego brzmienia przestrzennego, wejście USB (iPoddigital) i Phono MM dla fanów płyt winylowych. Aby użytkownicy mogli cieszyć się najlepszym możliwym dźwiękiem z plików skompresowanych z iPoda podłączonego przez USB, SR6007 wyposażony został w MDAX2 – Marantz Dynamic Expander wersji 2-giej. Ten sprytny mały dodatek również optymalizuje jakość plików MP3 z CD lub opcjonalnego odbiornika Bluetooth RX101. Dzięki temu muzyka brzmi wyraźniej, bardziej szczegółowo i żywo. Ale to nie wszystko o wszechstronności tego urządzenia. SR6007 cechuje się dużą mocą: 7x 110W RMS przy 8 omach. Wysokiej jakości obróbka dźwięku pomaga stworzyć najwyższej klasy wrażenia, zupełnie jak prawdziwym kinie. Wrażenia, wzmocnione jeszcze bardziej przez wbudowaną kontrolę głośności Audyssey Dynamic Volume Control, dzięki której można uniknąć irytującego wzrostu głośności reklam podczas oglądania telewizji.

Marantz SR6007

SR6007 wyposażony jest w sześć wejść HDMI dzięki czemu jest natychmiast gotowy do odtwarzania sygnału wideo 3D/4k i ARC (Audio Return Channel) z telewizorów kompatybilnych z ARC. Dostępne jest również bardzo wygodne wejście HDMI z przodu, a nawet dwa wyjścia z tyłu do równoczesnego podłączenia telewizora i projektora. Niższa rozdzielczość wideo może być też skalowana do rozdzielczości 4k. Ponadto, dostępna jest szybka i łatwa kalibracja i optymalizacja z Audyssey MultEQ XT, asystentem ustawień i graficznym interfejsem użytkownika nałożonym na obraz. Czysta przyjemność nigdy nie była łatwiej dostępna.

Wszystkie te wyjątkowe cechy i stylowy wygląd tworzą z SR6007 mocne, wszechstronne i piękne rozwiązanie spełniające wysokie wymagania zarówno kina domowego jak i zestawu stereo. Marantz zawsze był zwolennikiem unikania i redukcji niepotrzebnego zużycia energii, stąd też nowe urządzenia w trybie Stand-by pobierają jej jeszcze mniej. Co więcej, posiadają teraz funkcję automatycznego wyłączenia. SR6007 będzie dostępny w kolorze czarnym i srebrno-złotym począwszy od lipca tego roku.

blog comments powered by Disqus
Marantz wprowadza SR6007 - nowy model amplitunera AV klasy premium
Autor: Łukasz