PODPOWIEDZI:

Startuje odLOTowe lato z Sony Xperia

Startuje odLOTowe lato z Sony Xperia

Sony Mobile Communications (Sony Mobile) rozpoczyna dzisiaj wyjątkowy konkurs fotograficzny, skierowany do miłośników marki Sony Xperia.

Konkurs „odLOTowe lato z Sony Xperia” odbywa się na stronie Sony Mobile PL na Facebooku i trwać będzie do 26 sierpnia 2012 r. Do wygrania jest 8 smartfonów Xperia i 8 podwójnych biletów lotniczych LOT na wybrane rejsy europejskie.

Zasady są proste! Aby wygrać smartfon, należy przesłać zdjęcie obrazujące własne inspiracje. Może to być na przykład rzecz, osoba lub wydarzenie – zostawiamy tutaj uczestnikom konkursu pełną dowolność. Z jednym zastrzeżeniem - zdjęcie musi być zrobione telefonem komórkowym. Fotografię wraz ze zgłoszeniem należy przesłać korzystając z aplikacji konkursowej, dostępnej pod tym adresem: https://www.facebook.com/sonymobilepl?sk=app_487679391247120 Następnie uczestnik ma za zadanie zebrać minimum 20 głosów na swoje zdjęcie. Konkurs trwa osiem tygodni, a co tydzień jury Sony Mobile wybiera najbardziej inspirujące zdjęcie spośród tych, które uzyskały minimum 20 głosów.

sony

Dodatkowo osoby, które w czasie trwania konkursu tj. od 02.07.12 do 26.08.12, kupią jeden ze smartfonów Sony Xperia S, Xperia P, Xperia U, Xperia sola, Xperia go na www.sonymobile-sklep.pl lub w Sony Store i Sony Centre, mogą grać o bilety na wybrany lot europejski dla dwóch osób. Wystarczy, że nowym smartfonem zrobią zdjęcie tego, co ich zainspirowało i prześlą do nas przez aplikację „odLOTowe lato” na fanpage Sony Mobile PL na Facebooku. Przy zgłoszeniu należy podać adres IMEI.

Strona konkursu odLOTowe lato z Sony Xperia:

https://www.facebook.com/sonymobilepl?sk=app_487679391247120

Informacja o najbliższych sklepach Sony Store i Sony Centre:

https://www.sony.pl/article/id/1237479706768

Oficjalny sklep online:

www.sonymobile-sklep.pl

Więcej o smartfonach Xperia:

www.sonymobile.pl

blog comments powered by Disqus
Startuje odLOTowe lato z Sony Xperia