PODPOWIEDZI:

Epson Discproducer jest teraz zgodny z systemem Mac OS X

Epson Discproducer jest teraz zgodny z systemem Mac OS X

Firma Epson udostępnia gamę popularnych urządzeń DiscproducerTM użytkownikom komputerów Mac, oferując nowe oprogramowanie Discproducer zgodne z systemem Mac OS X o nazwie Total Disc Maker wersja 1.0. Dotychczasowy sukces gamy produktów Discproducer i rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania duplikacji płyt CD/DVD zgodne z komputerami Mac skłoniły firmę Epson do stworzenia oprogramowania, które zarejestrowani użytkownicy urządzeń Discproducer mogą bezpłatnie pobrać ze strony https://download.epson-biz.com od 1 lipca 2012 r.

Jak mówi Leonard Beckmann, menedżer produktów w Epson Europe: „Cieszymy się, że możemy zaoferować użytkownikom komputerów Mac identyczne funkcje urządzeń Discproducer, z których już teraz korzystają użytkownicy systemu Windows. Jest to całkowicie automatyczna produkcja płyt CD i DVD: precyzyjnym nagrywaniem i 6-kolorowy druk w wysokiej jakości. Jeden zestaw wkładów atramentowych umożliwia wyprodukowanie ponad 1.000 w pełni zadrukowanych płyt, co oznacza, że urządzenie Discproducer stanowi ekonomiczny wybór w przypadku różnej działalności i zastosowań, obejmujących agencje kreatywne, produkcję muzyki i wideo, przygotowanie do druku, sztukę, edukację, duże przedsiębiorstwa i firmy zajmujące się duplikowaniem płyt.”

Epson PP-100AP

Program Total Disc Maker 1.0 obsługuje:

-Modele urządzeń Epson Discpoducer: PP-50, PP-100, PP-100AP

-Wersje systemu Mac OS: Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard, Mac OS X 10.7.3 Lion

-Formaty płyt CD/DVD: wszystkie najważniejsze standardowe formaty danych, muzyki i wideo

-Formaty obrazów: AI (Illustrator: format zgodny z PDF), Adobe PDF, BMP, PNG, JPG, TIFF

-Formaty audio: WAV, MP3, AIFF, AAC

-Typy kodów kreskowych: EAN 8/13, ITF, Code39, Code128, NW-7, PDF417, QR

-Pola automatycznego wstawiania: data, godzina, rozmiar danych, etykieta woluminu, licznik

-Systemy plików: ISO9660, Joliet, UDF(1.02), UDF Bridge, HFS+

Zarejestrowani użytkownicy urządzeń Discproducer mogą bezpłatnie pobrać oprogramowanie Total Disc Maker wersja 1.0 ze strony https://download.epson-biz.com. Od lipca 2012 oprogramowanie dla Mac OS będzie także sukcesywnie dołączane do nowych urządzeń Epson Discproducer PP-50, PP-100 i PP-100AP.

Informacje o rodzinie urządzeń Discproducer https://www.epson.pl/pl/pl/viewcon/corporatesite/products/search?tab=products&searchKey=discprod&cat=discproducer -Języki: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, japoński

blog comments powered by Disqus
Epson Discproducer jest teraz zgodny z systemem Mac OS X