PODPOWIEDZI:
Budżetowe słuchawki, które warto kupić? Pierwsze wrażenia z modelami Baseus

Denon przedstawia serię słuchawek Sounds Like You

Denon przedstawia serię słuchawek Sounds Like You

Denon, jeden z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości produktów domowej rozrywki, przedstawił dzisiaj szczegóły dotyczące przełomowej serii słuchawek. Te najnowocześniejsze słuchawki zostały zaprojektowane z myślą dostosowania ich do potrzeb indywidualnych grup użytkowników i ich zróżnicowanych stylów życia. Nowa gama składa się z 8 różniących się od siebie modeli, o wyraźnie zróżnicowanych cechach i dostępnych nowych aplikacjach dla iOS i Androida, dających możliwość dalszego dostosowania do własnych preferencji użytkownika.

Denon wykorzystał swoje ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji najlepszych produktów audio o wysokiej jakości, sprawność we wprowadzaniu nowych technologii i determinację w korzystaniu z opinii swoich klientów w celu opracowania wysoce zróżnicowanej linii słuchawek. Producent skoncentrował się przy tym na indywidualnych potrzebach użytkowników. "Rezultatem jest najlepszy w swojej klasie dźwięk, dający możliwość w pełni osobistego doświadczania brzmienia. Mówiąc najprościej, nasze nowe modele są zaprojektowane tak, aby brzmiały w zgodzie z tym z Twoimi oczekiwaniami, przemieszczały się wraz z Tobą i pasowały do Ciebie. Wszystko po to, abyś odbierał muzykę w sposób niedostępny nigdy wcześniej", powiedział Jamie McKay, General Manager Denon Headphones Europe.

Słuchawki Denon - zaprojektowane dla czterech różniących się od siebie stylów życia

Nowa seria słuchawek Denona, zorientowana na zróżnicowane style życia oferuje modele w czterech różnych stylach, dla określonych czterech typów użytkowników. Słuchawki Music Maniac są słuchawkami aprojektowanymi dla tradycyjnego audiofila skoncentrowanego na czystości dźwieku i jego najwyższej jakości. Kolejnym stylem określonym przez Denona jest Urban Raver, oferującym modele przeznaczone dla młodszych miłośników muzyki słuchających jej nowoczesnych stylów z mocnym podkreśleniem basów. Słuchawki z grupy Globe Cruiser są stworzone na potrzeby często podróżujacych melomanów, podczas gdy słuchawki z grupy Exercise Freak stworzono dla entuzjastów aktywności fizycznej i sportu.

Sounds Like You

Profesjonalne strojenie audio skoncentrowany na różnych gustach użytkowników i ich potrzebach.

Bazując na swych wieloletnich doświadczeniach w dostarczaniu nadzwyczajnej jakości dźwięku, inżynierowie Denona profesjonalnie dostroili wszystkie z nowych produktów do wymagań ich użytkowników. Modele Music Maniac dostrojono neutralnie (Flat EQ), aby dostarczyć akustycznie transparentnego brzmienia docenianego przez audiofili. Modele Exersise Freak otrzymają słuchawki o mocniej zaznaczonej krzywej niskich tonów, motywującą do ćwiczeń fiycznych. Słuchawki z grupy Globe Cruiser dostrojono tak, aby dostarczały doskonałej jakości dźwięku jednocześnie eliminując hałasy otoczenia - teraz podróżujący biznesowo użytkownicy maja możliwość na większą produktywność w podróży. I ostatnie z listy nowości, słuchawki Urban Raver zestrojono tak, aby dostarczały dużego ładunku wybuchowego basów i podkreślonych tonów wysokich (aby użytkownicy mogli słyszeć subtelności rytmów hi-hat).

Aplikacje poprawiające odbiór dźwięku dla różnych zastosowań

Denon z dumą debiutuje z katalogiem zmieniających dotychczasowe zasady gry aplikacji, dostosowanych do różnego sposobu słuchania muzyki i stylu życia - różnych dla każdej z nowych kategorii słuchawek. Dostępne juz teraz w AppStore i Google Play nowe aplikacje Denona przeznaczone do słuchawek oferują unikatowe możliwości.

blog comments powered by Disqus
Denon przedstawia serię słuchawek Sounds Like You