PODPOWIEDZI:

Epson EB-1965 projektor z automatyczną korekcją geometrii i Wi-Fi

Epson EB-1965 projektor z automatyczną korekcją geometrii i Wi-Fi

Firma Epson, od 2001 r. uznawana za światowego lidera w produkcji projektorów, wprowadziła na polski rynek projektor EB-1965. Jest to najmocniejszy projektor z serii EB-19xx, stworzonej z myślą o zastosowaniach biznesowych i edukacyjnych. Projektory mają zgrabną, zwartą (377x108x270mm) jasną obudowę i niewielki ciężar 3,9 kg jak na projektor o tak dużej jasności.

Dzięki zastosowaniu technologii 3LCD firmy Epson gwarantującej wysoką jakość wyświetlanych prezentacji, projektor EB-1965 zapewnia żywe i naturalne kolory oraz taką samą, wysoką jasność światła białego i barwnego – 5.000 lumenów. Rezultatem jest wyraźny obraz z dobrze nasyconymi kolorami jasny nawet przy intensywnym oświetleniu zewnętrznym.

Wszystkie projektory z tej serii są wyjątkowo kompaktowe i oferują wiele przydatnych funkcji. Modele EB-1965 wyposażono w łączność Wi-Fi oraz gniazdo DisplayPort, pozwalające na wyświetlanie treści wideo w wysokiej rozdzielczości. Kolejnym udogodnieniem jest nowa funkcja „asystenta ostrości”. Umożliwia ona precyzyjną kalibrację ostrości w dowolnym pomieszczeniu i na dowolnym ekranie przy wykorzystaniu obrazów testowych, a funkcja Screen Fit automatycznie dostosowuje wielkość wyświetlanego obrazu do wielkości dostępnego ekranu. Nowością jest także automatyczna korekcja geometrii obrazu w pionie i poziomie prowadzona w czasie rzeczywistym, w trakcie prezentacji.

Epson EB-1965

Ponadto nowa aplikacja EasyMP Network Projection firmy Epson pozwala użytkownikom wyświetlać zdjęcia i dokumenty z urządzeń z systemem operacyjnym iOS przez przesyłanie ich do projektora za pośrednictwem sieci.

Możliwość jednoczesnego wyświetlania – na tym samym, podzielonym ekranie - obrazów z nawet czterech różnych źródeł znakomicie poszerza wygodę prowadzenia prezentacji oraz pola zastosowań projektora. Urządzenie można także zaprogramować, aby automatycznie włączyły się o wyznaczonej godzinie i rozpoczęły projekcję z wybranego wcześniej źródła obrazu. Pliki PDF można wyświetlać bezpośrednio z pamięci USB.

Projektor EB-1965 jest już na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 9.950 zł z VAT. Gwarancja 24 miesiące na projektor, a na lampę 12 miesięcy.

Tabela parametrów jest na stronie: https://www.epson.pl/pl/pl/viewcon/corporatesite/products/mainunits/specs/11571

blog comments powered by Disqus
Epson EB-1965 projektor z automatyczną korekcją geometrii i Wi-Fi