PODPOWIEDZI:

Firma Acer prezentuje profesjonalny projektor P1223 o zaawansowanych funkcjach i przystępnej cenie

Firma Acer prezentuje profesjonalny projektor P1223  o zaawansowanych funkcjach i przystępnej cenie

Projektor Acer P1223 ma elegancki wygląd oraz wyróżnia się bardzo wyraźnym obrazem o bogatych barwach. Ponadto, doskonale nadaje się do rozrywki 3D i jest wyposażony w port HDMI, dzięki czemu może dostarczyć kinowych emocji.

To profesjonalne urządzenie doskonale sprawdza się zarówno w domu, jak i w sali konferencyjnej, ponieważ umożliwia wyświetlanie żywego obrazu oraz wyraźnego tekstu. Pozwala na prowadzenie atrakcyjnych prezentacji oraz dostarcza fascynujących wrażeń podczas gier oraz wyświetlania zdjęć i filmów. Czarna, błyszcząca obudowa o zaokrąglonych narożnikach nadaje projektorowi P1223 elegancki i nowoczesny wygląd.

Duża jasność 3200 lumenów ANSI oraz współczynnik kontrastu 7500:1, zapewniany przez technologię Dynamic Black, sprawiają, że projektor P1223 umożliwia wyświetlanie wyraźnego obrazu. Dzięki podstawowej rozdzielczości XGA 1024 x 786 pikseli, oraz obsłudze sygnału 1080p, projektor wyświetla bardzo wyraźny obraz i pozwala na odtwarzanie multimediów o dużej rozdzielczości.

Acer P1223

Ponadto, wszystkie projektory firmy Acer zostały przystosowane do wyświetlania obrazu 3D. Oznacza to, że projektor P1223 wyświetla stereoskopowy obraz, który uatrakcyjnia rozrywkę, wzbogaca prezentacje biznesowe oraz zwiększa skuteczność uczenia się, a także pozwala doświadczyć fascynujących, kinowych wrażeń w warunkach domowych.

Projektor P1223 jest bardzo cichy, tylko 31 dBA w trybie Eco oraz jest wyposażony w lampę o trwałości 3500 godzin. Ponadto, w urządzeniu można też włączyć tryb ExtremeEco. Jest to zupełnie nowa funkcja, która pozwala na zmniejszenie poboru mocy o 70%, gdy na wejściu projektora nie ma sygnału wideo, oraz wydłuża trwałość lampy nawet do 6000 godzin, a tym samym przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacji. Z myślą o oszczędzaniu energii oraz zasobów naturalnych, w projektorze P1223 zastosowano też funkcję Acer EcoProjection, dzięki której pobór mocy w trybie gotowości został zmniejszony z 5 W do zaledwie 1 W.

blog comments powered by Disqus
Firma Acer prezentuje profesjonalny projektor P1223 o zaawansowanych funkcjach i przystępnej cenie