PODPOWIEDZI:

Dwie wieże Krüger&Matz

Dwie wieże Krüger&Matz

Marka Krüger&Matz; poszerzyła ofertę sprzętu home audio o dwa nowe modele. Wieże KM1504 oraz KM1319 zostały wyposażone w cale mnóstwo przydatnych funkcji, co powoduje, że każda z nich może zastąpić wiele innych urządzeń potrzebnych do oglądania filmów czy słuchania muzyki. Dodatkowo obydwa produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, by użytkownik w zależności od preferencji, mógł tworzyć dowolne kombinacje ustawienia sprzętu w każdym wnętrzu.

Wieża Krüger&Matz KM1319 to niewielkie urządzenie złożone z dwóch modułów – umieszczonego w dolnej części wzmacniacza oraz w górnej czytnika DVD. Biały wyświetlacz VFD oraz niebieskie podświetlenie płyty sprawia, że urządzenie to nada każdemu wnętrzu elegancki i nowoczesny charakter. Całość została zamknięta w stylowej obudowie wykonanej ze szczotkowanego aluminium w kolorze srebrnym. Drewniana obudowa głośników zapewnia doskonałą jakość dźwięku słuchanej muzyki. Dodatkowo cały system integruje wykonana z czarnego drewna podstawka. W wieży umieszczono wiele przydatnych funkcji. Produkt odtwarza pliki zapisane na płytach DVD, CD, a także posiada port USB, dzięki któremu możemy korzystać z plików dźwiękowych i wizyjnych umieszczonych na zewnętrznych pamięciach flash. Nowy system Krüger&Matz posiada także tuner radiowy z funkcją RDS, która dostarcza informacji m.in. o nazwie stacji czy typie programu. Urządzenie posiada cały szereg wyjść analogowych z gniazdem SCART i komponent, a także wyjście cyfrowe HDMI. Do zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania. Sugerowana cena detaliczna: 799 zł.

KM1504

Wieża Krüger&Matz KM1504, dzięki swoim nowatorskim funkcjom oraz wykonaniu, jest rozwiązaniem sprawdzającym się idealnie zarówno w domu, jak i w biurze. System centralny wieży jest złożony z dwóch osobnych modułów – w górnym znajduje się czytnik DVD, przyciski funkcyjne oraz wyświetlacz VFD, którego natężenie podświetlenia można regulować dzięki funkcji DIM. W dolnej części natomiast znajduje się wzmacniacz z pokrętłami do korekcji dźwięku. Moduły można ze sobą połączyć oraz zintegrować z całością za pomocą drewnianej podstawki. Wyposażenie wieży KM1504 w equalizer oraz funkcje regulacji tonów wysokich i basu, w połączeniu z zamkniętymi w drewnianej obudowie głośnikami o mocy 50W, powodują doskonałą jakość brzmienia słuchanych utworów. KM1504 odtwarza pliki zapisane na płytach DC i DVD oraz posiada port USB, dzięki któremu można korzystać z plików umieszczonych na zewnętrznych pamięciach flash lub kartach SD (po zastosowaniu adaptera). Wieża KM1504 posiada także tuner radiowy z funkcją RDS. Do urządzenia dołączony jest pilot zdalnego sterowania. Sugerowana cena detaliczna: 699 zł.

blog comments powered by Disqus
Dwie wieże Krüger&Matz