PODPOWIEDZI:

Boston Acoustics TVee 26 / TVee 10

Boston Acoustics TVee 26 / TVee 10

Boston Acoustics, uznany na całym świecie producent wysokiej klasy głośników, zaprezentował dwa nowe, cyfrowe systemy wirtualnego kina typu soundbar plug&play;, które potrafią w zasadniczy sposób poprawić wrażenia z odbioru dźwięku telewizyjnego.

Bazując na sukcesie cieszących się ogromnym uznaniem rozwiązań kina domowego, nowy TVee Model 26 wykorzystuje smukłą konstrukcję zespolonego zestawu głośników (soundbar) i dopasowany do niego bezprzewodowy subwoofer, aby dodać mocnego, wypełniającego całe pomieszczenie dźwięku i głębokiego basu do dowolnego telewizora. Soundbar może być montowany na ścianie nad lub pod telewizorem, albo spoczywać na dowolnej, płaskiej powierzchni. Łatwo łączy się z wyjściem cyfrowym lub analogowym telewizora za pomocą tylko jednego kabla. Użytkownicy mogą umieścić bezprzewodowy subwoofer w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, nawet poza zasięgiem wzroku. jest to zarówno wygodne, jak i elastyczne rozwiązanie dające wiele możliwości.

Użytkownicy ograniczeni posiadaną przestrzenią pomieszczenia mogą wybrać rozwiązanie jakie oferuje TVee Model 10, dostępny bez subwoofera, ale również oferujący zdumiewające uderzenie basów, dzięki inteligentnemu systemowi cyfrowego przetwarzania dźwięku. Obydwa nowe produkty posiadają inteligentne funkcje zdalnej kontroli, która pozwala na nauczenie urządzenia korzystania z sygnału pochodzącego od posiadanego aktualnie pilota. Umożliwia to kontrolowanie głośności i wyciszenia TVee bez konieczności stosowania dodatkowego pilota.

Boston Acoustics TVee 26

Opracowana przez Boston Acoustic technologia Digitally Optimized Virtual Surround (DOVS) odtwarza efekt kinowego odbioru dźwięku przy użyciu zaawansowanych technik przetwarzania cyfrowego. Umożliwia to dekodowanie i poprawianie sygnału Dolby Digital tak, aby zapewnić absolutnie niesamowite efekty dźwiękowe przez dedykowany tryb filmowy, Movie Mode, przy użyciu tylko tych małych urządzeń. Dedykowany tryb Music Mode poprawia dźwięk z telewizora, zwłaszcza przy odbiorze koncertów lub muzyki z innych źródeł. Można również podłączyć odtwarzacz CD, czy przenośny odtwarzacz multimedialny poprzez gniazda typu Cinch lub wejście mini Jack (AUX), co pozwoli na łatwą rozbudowę systemu. Niezależnie czy oglądasz program telewizyjny, film, grasz w gry elektroniczne, lub słuchasz muzyki, urządzenia TVee pozwolą w prosty sposób wznieść jakość dźwięku i doświadczenia z nim związane na nowy poziom.

Boston Acoustics zastosował swoje wieloletnie doświadczenie technologiczne dotyczące szerokopasmowych przetworników o niskich zniekształceniach w celu stworzenia przetworników HHRT zastosowanych w obu nowych modelach. Lekkie i sztywne kopułki posiadają nowy i bardzo złożony kształt zmniejszający zniekształcenia, poszerzając tym samym miejsce najlepszego odsłuchu, tzw. "sweet spot" i zwiększając dynamikę. Subwoofer w modelu 26 jest bezprzewodowym 6 ½ calowym głośnikiem niskotonowym, który uzupełnia odbiór dźwięku dostarczanego przez zestaw pełnozakresowych, wysokiej jakości przetworników wbudowanych w soundbar.

Zarówno Boston Acoustics TVee Model 26, jak i Model 10 dostarczają potężnie brzmiącego, dynamicznego dźwięku wysokiej jakości przy odbiorze programów TV, filmów, gier i muzyki. Oba produkty będą dostępne w sklepach od września w kolorze czarnym.

blog comments powered by Disqus
Boston Acoustics TVee 26 / TVee 10