PODPOWIEDZI:

Finalna wersja AutoMapy Android już w Google Play!

Finalna wersja AutoMapy Android już w Google Play!

AutoMapa Android była jedną z najbardziej wyczekiwanych aplikacji dla platformy Android. W niespełna 48 godzin po premierze wersji Release Candidate, została liderem rankingu Top Grossing (czyli pod względem wartości sprzedaży) w Polskim Google Play i pozostaje na pierwszej pozycji niezmiennie od 20 dni. AutoMapa znajduje się również na pierwszej pozycji w rankingu Top Paid (czyli pod względem ilości zakupów).

AutoMapa Android Polska oferowana jest w modelu subskrypcyjnym. Starter, w cenie 4.99 zł, umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji programu przez 7 dni. W tym czasie można również korzystać z z pełnej nawigacji włącznie z technologią LiveDrive! czyli z nawigacją z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej.

Po tym okresie użytkownik może, zależnie od swoich potrzeb, wykupić licencje czasową:

  • 7 dniową w cenie 19.99 zł,
  • 90 dniową w cenie 59.99 zł
  • roczną w cenie 119.99 zł

Po wygaśnięciu licencji, użytkownicy mogą nadal korzystać z przeglądarki mapy oraz pełnej bazy Użytecznych Punktów (POI).

aAM 4

“Olbrzymie zainteresowanie testami AutoMapy pokazało, jak wielkie jest zapotrzebowanie wśród posiadaczy urządzeń z systemem Android na dobrą, skuteczną i niezawodną nawigację. Jesteśmy wdzięczni, że tak wiele osób jeszcze na etapie przedprodukcyjnym zdecydowało się na zakup AutoMapy Android. Teraz mogą skorzystać już z wersji finalnej dostępnej w Google Play” - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

AutoMapa Android to najskuteczniejsze połączenie map w technologii off-line i danych drogowych on-line. Mapy dostępne są zawsze. Nawet, gdy nie ma zasięgu ani GSM ani Wi-Fi. Jednak posiadając dostęp do sieci, kierowcy otrzymują wsparcie technologii LiveDrive! pozwalającej na nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, korków i mechanizmów pozwalających na automatyczną zmianę kierunkowości ulic czy ich czasowe zamykanie i otwieranie.

Udostępniona wersja AutoMapy Android zawiera najdokładniejsze mapy Polski w specyfikacji 2012.06. wykorzystywane jednocześnie w serwisie lokalizacyjnym Targeo.pl. Dzięki takiemu połączeniu, aktualizacja danych o ruchu drogowym wykorzystywanych przez system AutoMapa/ Targeo Traffic będzie jeszcze szybsza i sprawniejsza. Jak zawsze, na stronach Targeo.pl możliwe jest również sprawdzenie aktualnego natężenia ruchu drogowego oraz prognoz na kolejny dzień.

blog comments powered by Disqus
Finalna wersja AutoMapy Android już w Google Play!