PODPOWIEDZI:

Compro wprowadza na rynek zestaw zdalnego nadzoru dla domu i sklepów detalicznych

Compro wprowadza na rynek zestaw zdalnego nadzoru dla domu i sklepów detalicznych

Rynek rozwiązań zdalnego nadzoru jest pełen kamer IP i cyfrowych rejestratorów wideo NVR. Nie mniej kompatybilność pomiędzy kamerami i rejestratorami jest wciąż poważnym problemem dla klientów zamierzających wdrożyć system zdalnego nadzoru. Chociaż na rynku dostępne są kompletne rozwiązania systemu zdalnego nadzoru, często stanowią one połączenie urządzeń od różnych producentów, bardzo problematyczne jeśli chodzi o konfigurację i kompatybilność i nie spełniające pokładanych w nich oczekiwań.

Zestaw zdalnego nadzoru Compro gwarantuje bezproblemową instalację. Zarówno kamery jaki i rejestrator są zaprojektowane przez zespół inżynierów Compro, dzięki czemu doskonale ze sobą współpracują. Zestaw jest gotowy do użycia i pozwala na pełne wykorzystanie technologii IP w systemie zdalnego nadzoru. Łatwa instalacja i konfiguracja to podstawowe zalety zestawu, który praktycznie natychmiast jest gotowy do monitorowania i rejestrowania obrazów przez 24 godziny na dobę. Cały proces konfiguracji to nie więcej niż 2 minuty, czyli tyle ile zajmuje zazwyczaj konfiguracja samego rejestratora.

Compro NVR

Co więcej, zestaw Compro NVR posiada funkcję SmartCheck która automatycznie sprawdza i naprawia połączenia sieciowe w przypadku zmiany adresów IP kamer. Sieciowy interfejs użytkownika, WebVUer, pozwala na zdalne wyszukiwanie, odtwarzanie, i eksportowanie nagrań przechowywanych na rejestratorze NVR. Interfejs sieciowy pozwala na łatwe obsługiwanie systemy, nie wymaga wcześniejszego szkolenia. Dodatkowo, w porównaniu z systemami analogowymi, zestaw Compro NVR jest dużo bardziej przyjazny środowisku. Całkowite zużycie energii przez system nie przekracza 35W, co przekłada się na dużo niższe koszty użytkowania w porównaniu z tradycyjnymi systemami nadzoru.

Zestaw Compro NVR można kupić w dwóch wersjach, jednej z dyskiem o pojemności 1TB, a bardziej zaawansowaną z dyskiem 2TB. Obydwa zestawy zawierają rejestrator Compro RS-2104, 4 kanałowy oparty o system Linux oraz 4 kamery Compro CS60. Taki zestaw gwarantuje użytkownikom domowym i biznesowym niezawodny system zdalnego nadzoru IP. Zestaw doskonale nadaje się do zastosowania w domu, magazynie czy sklepie.

blog comments powered by Disqus
Compro wprowadza na rynek zestaw zdalnego nadzoru dla domu i sklepów detalicznych