PODPOWIEDZI:

Obudowa ANTEC ONE – pierwszorzędne połączenie jakości, wyglądu i ceny

Obudowa ANTEC ONE – pierwszorzędne połączenie jakości, wyglądu i ceny

Firma ANTEC, z myślą o graczach komputerowych, wprowadziła na polski rynek obudowę ONE, która charakteryzuje się estetycznym wyglądem i bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

ANTEC ONE to ważąca 4,9 kg konstrukcja typu Midi Tower o wymiarach 488 x 208 x 438 mm, która pomieści płyty główne w standardach ATX, microATX i Mini-ITX oraz maksymalnie siedem kart rozszerzeń o długościach do 266 mm. Znajdujące się po bokach konstrukcji wybrzuszenia pozwalają na zamontowanie chłodzenia CPU o wysokości do 155 mm, a dodatkowo dzięki przepustom w tacce na płytę główną rozwiązany został problem plątających się kabli.

Na przednim panelu znalazły się dwa porty USB 3.0 (w zestawie również adapter na USB 2.0), gniazdo mikrofonowe i słuchawkowe, przyciski Power oraz Reset, a także diody sygnalizujące pracę komputera i dysków twardych.

Obudowa ma trzy zatoki 5,25” (na kieszenie dyskowe, napędy optyczne lub kontrolery obrotów), a także pięć zatok wewnętrznych 3,5” i dwie 2,5” przeznaczone dla dysków SSD. Dyski są dodatkowo chronione przez osłonę w kształcie plastra miodu, a do ich instalacji nie są wymagane narzędzia.

ANTEC ONE wykorzystuje dwa fabrycznie zamontowane wentylatory o średnicy 120 mm – jeden u góry i jeden z tyłu obudowy. Ponadto istnieje możliwość instalacji trzech dodatkowych wentylatorów w bocznej i przedniej części (120 mm) oraz jednego na dole skrzyni (120 lub 140 mm).

ANTEC ONE

Spód obudowy wyposażono w filtr przeciwkurzowy, który dodatkowo chroni zasilacz, a na tylnej ściance znalazły się gumowe przepusty na węże chłodzenia cieczą. Przedni panel pokryty jest siatką, która zabezpiecza przed dostawaniem się kurzu do środka.

Obudowa ANTEC ONE została wykonana z wysokiej jakości materiałów, a jej zewnętrzna jak i wewnętrzna część pokryta jest czarną warstwą ochronną.

Specyfikacja:

Model ANTEC ONE Typ obudowy Midi Tower ATX Maksymalna długość karty graficznej Do 266 mm Wymiary 488(D) x 208(S) x 438(W)mm Waga 4,9 kg Materiał Stal, plastik Liczba zatok na dyski lub napędy 3 zatoki zewnętrzne 5.25” 5 zatok wewnętrznych 3.5” 2 zatoki wewnętrzne 2.5” Liczba slotów rozszerzeń 7 Liczba wentylatorów: 1 x 120 mm – tył (w zestawie) 1 x 120 mm – góra (w zestawie) 1 x 120 mm – przód (opcjonalny) 1 x 120 mm – bok (opcjonalny) 1 x 120/140 mm – dół (opcjonalny) Porty I/O (przedni panel) 2 x USB 3.0 1 gniazdo mikrofonowe 1 gniazdo słuchawkowe
Kolor Czarny

Gwarancja i cena:

Sugerowana cena detaliczna obudowy ANTEC ONE wynosi 269 zł brutto.

Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją producenta.

blog comments powered by Disqus
Obudowa ANTEC ONE – pierwszorzędne połączenie jakości, wyglądu i ceny