PODPOWIEDZI:

Włącz się do gry z nowymi słuchawkami komputerowymi Philips Pro Gaming!

Włącz się do gry z nowymi słuchawkami komputerowymi  Philips Pro Gaming!

Najnowsze słuchawki komputerowe z mikrofonem Philips ProGaming zaprojektowano specjalnie dla graczy ceniących wygodę użytkowania oraz wysoką jakość dźwięku. Pro Gaming pozwolą usłyszeć każdy szmer a regulowany pałąk i miękkie poduszki gwarantują idealne dopasowanie i pełen komfort, nawet podczas najdłuższych misji!

Dźwięk i muzyka odgrywają znaczącą rolę w budowaniu napięcia oraz współtworzą atmosferę gry. Najnowsze technologie umożliwiają posługiwanie się coraz bardziej zaawansowanymi, realistycznymi efektami dźwiękowymi a oprawa muzyczna dorównuje często najlepszej muzyce filmowej. Ze słuchawkami Pro Gaming usłyszysz wszystkie detale!

Pro Gaming to słuchawki przeznaczone do profesjonalnej gry, wyposażone w 40-milimetrowe przetworniki gwarantujące wyraźny, czysty dźwięk.

Konstrukcja słuchawek jest niezwykle lekka a sprężynowy pałąk z funkcją automatycznej regulacji zapewnia pełne i szybkie dopasowanie do anatomii gracza.

Philips ProGaming SHG8000

Miękkie, wygodne poduszki wykonane z wysokiej jakości perforowanego materiału nie powodują nagrzewania się uszu i zapewniają pełną wygodę, nawet podczas długich godzin gry.

Nie trać czasu na regulację ustawień. Intuicyjne rozmieszczenie przycisków pozwala na regulację ustawień bez odrywania się od gry. Mikrofon umożliwiający odbiór dźwięku w zakresie 360 stopni schowany jest w słuchawce – wystarczy go wysunąć, aby móc rozpocząć wydawanie komend! Przyciski regulacji głośności umieszczone zostały na prawej słuchawce, włącznik oraz wyłącznik na lewej. Włącz się do gry!

Rekomendowana cena detaliczna słuchawek komputerowych ProGaming SHG8000 wynosi 259PLN

blog comments powered by Disqus
Włącz się do gry z nowymi słuchawkami komputerowymi Philips Pro Gaming!