PODPOWIEDZI:

Odbiornik Bluetooth od Gembirda

Odbiornik Bluetooth od Gembirda

Firma Gembird – producent peryferiów komputerowych i elektroniki użytkowej wprowadziła na polski rynek odbiornik audio Bluetooth. Urządzenie przesyła muzykę w oparciu o technologię Bluetooth z dowolnego źródła jak tablet, telefon komórkowy czy odtwarzacz mp3 do źródła, które wzmacnia sygnał, np. domowy zestaw stereo.

Odbiornik Gembird Bluetooth BTR-01 jest mobilnym urządzeniem, które w połączeniu ze wzmacniaczem (radioodtwarzacz, zestaw stereo, kino domowe) i głośnikami oraz dowolnym źródłem muzyki jak player mp3, telefon pozwala cieszyć się muzyką bez łączenia dodatkowymi kablami. Jak to działa? Dowolny wzmacniacz z głośnikami łączymy z odbiornikiem Bluetooth za pomocą standardowego jacka 3,5’’. Dalej pozostaje nam już tylko bezprzewodowe zsynchronizowanie źródła muzyki z odbiornikiem i można cieszyć się muzyką płynącą z naszego zestawu.

Odbiornik dzięki małym rozmiarom można mieć niemal zawsze przy sobie i w razie konieczności skorzystać z niego bez specjalnego okablowania. Według danych producenta urządzenie ma zasięg działania do 10 m zaś wbudowany akumulator pozwala na 12 godzin pracy (230 godz. w trybie czuwania).

Gembird Bluetooth BTR-01

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, a cenę detaliczną ustalono na 89 zł.

Specyfikacja:

  • interface: Bluetooth v.2.1, Class II

  • zakres sygnału Bluetooth: 2.402 GHz – 2.480 GHz

  • port audio jack 3,5”

  • wbudowany akumulator: 250 mAh Li-Polymer

  • czas ładowania: 2,5 godz.

blog comments powered by Disqus
Odbiornik Bluetooth od Gembirda