PODPOWIEDZI:

Osprey - 3 lata bez wymiany baterii

Osprey - 3 lata bez wymiany baterii

W ofercie akcesoriów komputerowych Natec pojawił się OSPREY - nowy model myszy bezprzewodowej o bardzo niskim poborze energii. Czas pracy na jednym komplecie baterii do 3 lat plasują ją w czołówce tego typu akcesoriów na rynku.

Nowy model myszki Natec Osprey posiada sensor działający w technologii IR (Infrared) i dzięki niej mysz może pracować do 3 lat na jednym komplecie baterii typu AA. Zasięg działania nano odbiornika (2,4GHz RF Technology) wynosi 10 m, w ten sposób można korzystać z myszy jako pilota np. podczas oglądania filmu.

Dynamiczna zmiana rozdzielczości myszy pozwala zmienić ją „w locie”. Użytkownik ma do dyspozycji dwa poziomy rozdzielczości 800 i 1600 DPI. Jest to przydatna opcja dla tych, którzy wymagają od kontrolera więcej niż tylko praca w edytorze czy arkuszu kalkulacyjnym i okazjonalnie używają myszy w grach komputerowych. W takich właśnie sytuacjach liczy się szybkość, precyzja oraz pewny chwyt, który gwarantują karbowane, gumowe uchwyty boczne.

1

Małe rozmiary myszy oraz bezprzewodowa technologia sprawia, że Natec Osprey to idealny produkt dla użytkowników laptopów. Czas pracy na jednym komplecie baterii do 3 lat, plasuje ją prawdopodobnie na pierwszym miejscu wśród bezprzewodowych myszek na rynku. Jest to szczególnie przydatna cecha dla użytkowników, których irytuje konieczność zmiany baterii co kilka miesięcy w najmniej oczekiwanym momencie. Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, a cena sugerowana przez importera – Impakt wynosi 129 zł.

Cechy urządzenia:

  • sensor działający w technologii IR

  • do 3 lat działania na zestawie baterii AA

  • zasięg działania do 10m (2,4GHz RF Technology)

  • nano odbiornik

  • dynamiczna zmiana rozdzielczości do 1600DPI (2 poziomy)

  • karbowane, gumowe uchwyty boczne

blog comments powered by Disqus
Osprey - 3 lata bez wymiany baterii