PODPOWIEDZI:

Kontroler Mad Catz Pro Circuit na licencji MLG

Kontroler Mad Catz Pro Circuit na licencji MLG

Mad Catz, czołowy dostawca akcesoriów gamingowych na świecie poinformował o wprowadzeniu na polski rynek kontrolera do Xbox 360 i PS3 Pro Circuit. Nowy pad jest owocem współpracy Major League Gaming i koncernu Mad Catz.

Major League Gaming oraz Mad Catz połączyły siły, aby zaprojektować wysokiej klasy kontroler do gier. Gamepad Pro Circuit został zaprojektowany z myślą o graczach MLG. Ergonomia i funkcjonalność mają tu priorytet. Najwyższej klasy materiały zewnętrzne i wewnętrzne o zwiększonej trwałości, antypoślizgowe, gumowane uchwyty, odłączany, 3 metrowy kabel w oplocie oraz setki godzin rygorystycznych testów personelu MLG podczas licznych sesji gamingowych czynią z niego niezbędny instrument do osiągania zwycięstwa.

Gamepad Mad Catz posiada PRO MODULE SYSTEM, co oznacza, że został skonstruowany z modułów, które można samodzielnie składać wg własnych preferencji. Innowacyjna budowa Pro Circuit umożliwia zamianę pada z D-padem lub analogami od DualShocka. Dodatkowo można zamieniać oba moduły miejscami i dowolnie konfigurować urządzenie z dwoma D-padami lub trzema analogami. Kolejną zaletą gamepada jest możliwość dostosowywania wagi. Tu użytkownik ma do dyspozycji łączne obciążanie 70 gramów, na wypadek gdyby pad dla kogoś okazał się za lekki.

Mad Catz Pro Circuit

Pro Circuit MLG to rzemiosło, które emanuje jakością w każdym calu. Zaprojektowany i testowany przez graczy Major League Gaming produkt z pewnością stanie się obiektem pożądania właścicieli platform Xbox 360 oraz PS3 również w Polsce. Produkt został objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna wynosi 449 zł

Cechy urządzenia:

  • zaprojektowany dla graczy MLG
  • gumowane, antypoślizgowe uchwyty
  • odłączany 3 m, pleciony kabel
  • elementy wykonane z materiałów o zwiększonej trwałości
  • system PRO MODULE
  • regulacja wagi
  • w zestawie etui (przydatne podczas transportu)
  • przeszedł rygorystyczne testy personelu Major League Gaming
blog comments powered by Disqus
Kontroler Mad Catz Pro Circuit na licencji MLG