PODPOWIEDZI:

Sony Mobile partnerem technologicznym V edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju"

Sony Mobile partnerem technologicznym V edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju"

Firma Sony Mobile Communications w Polsce uzyskała status Partnera Technologicznego projektu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” (www.liderzyinnowacji.pl). W ramach rozpoczętej współpracy Sony wspiera konkurs „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju”, którego główną ideą jest identyfikowanie i promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze innowacyjnym i rozwojowym.

„Sony Mobile oferuje innowacyjne produkty pod marką Xperia, które inspirują użytkowników i zachęcają do wykorzystania potencjału technologicznego w różnych obszarach życia, dlatego zdecydowaliśmy się na udział w V jubileuszowej edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” – powiedziała Agnieszka Jaśkiewicz, szefowa marketingu Sony Mobile w Polsce. „Działając na tak konkurencyjnym rynku, jakim jest rynek smartfonów, wysoko cenimy nowatorskie rozwiązania i innowacyjne projekty, które przyczyniają się do rozwoju technologicznego i wpisują się w naszą filozofię podejścia do biznesu: make.believe”, dodała Agnieszka Jaśkiewicz.

2

Zgłoszenia do konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” przyjmowane są do 15 października 2012. W konkursie swoje inicjatywy i przedsięwzięcia mogą zgłaszać mikro firmy, MŚP, gminy, organizacje pozarządowe oraz inne podmioty, Udział jest bezpłatny na dwóch etapach, zarówno w edycji regionalnej (dla 16 województw), jak i edycji ogólnopolskiej. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w styczniu 2013 roku.

Partner technologiczny, firma Sony, przygotowała laureatom konkursu nagrody w postaci smartfonów Xperia.

Konkurs objęty jest patronatem m.in. przez Biuro Komisji Europejskiej Przedstawicielstwo w Polsce, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Związek Banków Polskich, Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej, Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Marszałków Poszczególnych Województw.

blog comments powered by Disqus
Sony Mobile partnerem technologicznym V edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju"