PODPOWIEDZI:

W domu i biurze – bezprzewodowa mysz i klawiatura Tracer

W domu i biurze – bezprzewodowa mysz i klawiatura Tracer

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, prezentuje nowy zestaw Sonea RF, składający się z bezprzewodowej myszki i klawiatury. Doskonale sprawdzi się w domu i biurze. Proste i eleganckie wzornictwo z kolorowymi akcentami, wysoka ergonomia i bezprzewodowa komunikacja to podstawowe zalety zestawu.

Mysz i klawiatura Sonea RF komunikują się z komputerem bezprzewodowo w technologii 2,4 GHz, zapewniając tym samym komfort i swobodę pracy. Zasięg 10 metrów umożliwia wygodne umiejscowienie peryferiów i komputera bez martwienia się o wystarczającą długość kabli. Zestaw Sonea to połączenie stylu i funkcjonalności. Został stworzony z myślą o użytkownikach, ceniących proste i eleganckie rozwiązania w rozsądnej cenie.

Pełnowymiarowa klawiatura o niskim skoku klawiszy, wyposażona dodatkowo w podkładkę pod nadgarstek, gwarantuje wygodną pracę. Ponadto, na klawiaturze znajdziemy 4 klawisze multimedialne, ułatwiające szybki dostęp do przeglądarki internetowej, poczty, okna wyszukiwania, a także możliwość szybkiego uśpienia komputera.

Tracer Sonea RF

Mysz wyposażona jest w wysokiej klasy sensor optyczny, zapewniający precyzję działania. Ergonomiczny kształt sprawia, że dłoń nie męczy się nawet po wielogodzinnej pracy z komputerem. Gryzoń posiada 5 przycisków, w tym funkcjonalny przycisk zmiany rozdzielczości.

Mysz i klawiatura zasilane są bateriami AAA, których jeden zestaw zapewnia bezproblemową pracę od 3 do 6 miesięcy.

Zestaw Sonea RF, objęty 24 miesięczną gwarancją, będzie dostępny w sprzedaży jeszcze we wrześniu w sugerowanej cenie detalicznej 89 zł brutto.

blog comments powered by Disqus
W domu i biurze – bezprzewodowa mysz i klawiatura Tracer