PODPOWIEDZI:

Denon przedstawia CEOL Piccolo - sieciowy system muzyczny z radiem internetowym, AirPlay

Denon przedstawia CEOL Piccolo - sieciowy system muzyczny z radiem internetowym, AirPlay

Denon, jeden z wiodących, światowych producentów wysokiej jakości produktów służących domowej rozrywce, przedstawił dzisiaj CEOL Piccolo, sieciowy system muzyczny oferujący niemal nielimitowany dostęp do nowoczesnych źródeł muzyki.

Gotowy do szybkiego podłączenia do sieci, oferujący wszechstronność połączeniową, radio internetowe, sieciowy streaming audio oraz WiFi – oto największa z małych rozmiarami premier Denona – CEOL Piccolo. Przygotowany, by zabłysnąć najlepszym w klasie zakresem funkcji i zapewnić domową rozrywkę z nowych mediów cyfrowych. Urządzenia Apple mogą być podłączane do niego przez wbudowaną stację dokującą, przedni port USB lub przez AirPlay, własną technologię Apple do strumieniowego przesyłania muzyki.

Denon CEOL Piccolo 3

Muzyka zapisana w komputerze PC, dysku sieciowym NAS (Network Attached Storage) lub z Internetu może być przesyłana strumieniowo, ponieważ CEOL Piccolo jest zgodny z certyfikacją DLNA 1.5 i porozumiewa się z innymi komponentami w sieci. Dostępne są również serwisy muzyczne last.fm i Spotify. Dodatkowo, dzięki cyfrowemu wejściu system może być rozbudowywany, np podłączony do telewizora lub tunera telewizji. Zestaw uzupełnia łatwy w obsłudze pilot zdalnego sterowania, ale w równie łatwy sposób CEOL Piccolo może być kontrolowany wygodnie za pośrednictwem aplikacji Denon Remote App dla urządzeń iOS i Android. CEOL Piccolo składa się z odtwarzacza sieciowego DRA-N5 i świetnie dopasowanego zestawu głośnikowego SC-N5, zaprojektowanych z dbałością należną wszystkim urządzeniom Hi-Fi Denona.

Nowy model CEOL Piccolo będzie dostępny w czarnej lub białej wersji kolorystycznej obudowy począwszy od października.

blog comments powered by Disqus
Denon przedstawia CEOL Piccolo - sieciowy system muzyczny z radiem internetowym, AirPlay