PODPOWIEDZI:

OD-2025HD – 2-megapikselowa kamera przemysłowa z NightVision dostępna w dwóch kolorach!

OD-2025HD – 2-megapikselowa kamera przemysłowa z NightVision dostępna w dwóch kolorach!

AirLive OD-2025HD jest sieciową kamerą High-end 2.0 MegaPixel (MP) zaprojektowaną do profesjonalnych zastosowań monitoringu zewnętrznego. Ta 2.0MP kamera IP oferuje znacznie ulepszoną jakość obrazu w porównaniu z kamerami konwencjonalnymi. Jedną z zalet kamery AirLive OD-2025HD jest możliwość oglądania filmów na żywo przez sieć Internet. Kamera została zaprojektowana do rozwiązań profesjonalnych.

Kamera jest zgodna z normą IP-66 i nadaje się do wykorzystania na zewnątrz, obudowa AirLive OD-2025HD jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne i zgodna z normą IP-66, kamera dedykowana do monitoringu ulic, parkingów, korytarzy. Kamera ta jest teraz dostępna w dwóch kolorach, dzięki czemu istnieje możliwość lepszego dopasowania do koloru elewacji budynku, dostępne kolory to biały oraz szary.

Przetwornik 2.0 Mega-Pixel zapewnia 6 x lepszą jakość obrazu od standardowego VGA

AirLive OD-2025HD oferuje wysoką jakość obrazu do maksymalnej 1080p@30fps - czyli 6 x więcej niż normalna kamera CCTV. Jedną z największych zalet przetworników 2MegaPixel jest możliwość nagrywania bardzo ostrych, pełnych detali obrazów z prędkością do 30 klatek na sekundę. Pozwala to na wychwycenie takich detali jak numery tablic rejestracyjnych czy twarzy osób poruszających się. Nowa matryca CMOS zapewnia krystalicznie czysty obraz z pełną prędkością @30fps, i jest on płynny w porównaniu do obecnie spotykanego 15fps.

24 Diody LED Podczerwieni - skuteczne doświetlanie do 25 Metrów

AirLive OD-2025HD zaprojektowano do pracy 24h na dobę wewnątrz i na zewnątrz bez względu na warunki. AirLive AirCam OD-2025HD została wyposażona w matrycę CMOS wysokiej rozdzielczości oraz diody LED zdolne skutecznie oświetlić przestrzeń do 25 Metrów. Kamera została wyposażona w Automatyczny filtr podczerwieni i wejścia i wyjścia alarmów i czujek.

AirLive OD-2025HD 2

Krystalicznie czysta transmisja Live Video z odległej lokalizacji

Monitoring zdalnym to zawsze główna zaleta systemów IP stąd AirLive OD-2025HD jest tego dobrym przykładem. Użytkownik może wybrać jeden z wielu protokołów komunikacyjnych takich jak FTP, TCP/IP, SMTP, HTTP czy RTSP OD-2025HD wykorzystuje kodek kompresji H.264, którego zastosowanie drastycznie zredukowało ilość danych składowanych na dyskach twardych oraz zmniejszyło wymagany transfer w sieci. H.264 to standard kompresji o wysokiej wydajności, który zapewnia znacznie wyższą kompresję danych niż MJPEG lub MPEG-4, znacząco obniżając rozmiar plików jak i zużycie cennego pasma i miejsca na dysku. Przy użyciu H.264 rozmiar pliku ulega zmniejszeniu nawet o 90%, dzięki czemu obraz zajmujący normalnie 1MB można zmniejszyć do 10KB. OD-2025HD działa wg tej technologii umożliwiając tym samym redukcję kosztów przechowywania materiałów Video.

Dwuierunkowa komunikacja Audio

AirLive OD-2025HD podwyższa standardy monitoringu Video dzięki wbudowanemu funkcjonalnemu mikrofonowi. Podłączając głośnik do wyjścia kamery możesz rozmawiać za jej pośrednictwem z osobą znajdującą się po drugie stronie.

Zgodność z Profesjonalnym Oprogramowaniem do Monitoringu

OD-2025HD współpracuje z oprogramowaniem CamPro Express, oprogramowanie to pozwala na podgląd i nagrywanie materiałów Video z wielu kamer w jednym czasie. Używając kilku kamer OD-2025HD możesz zbudować system monitoringu oparty o CamPro Express i wdrożyć go w różnych środowiskach.

Sugerowana cena detaliczna kamery wynosi ok. 1300PLN.

Produkt posiada dwuletnią gwarancję producenta.

blog comments powered by Disqus
OD-2025HD – 2-megapikselowa kamera przemysłowa z NightVision dostępna w dwóch kolorach!