PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Ekspresów ciśnieniowych do 3000 zł

LG Classic TV – telewizor, jakiego nikt inny nie produkuje

LG Classic TV – telewizor, jakiego nikt inny nie produkuje

Oczywistym działaniem producentów sprzętu elektronicznego jest pogoń za różnego rodzaju nowinkami technologicznymi. Czasem jednak niektóre firmy prezentują inne podejście, licząc na to, że sentyment i ciekawość klientów dla urządzeń atrakcyjnych wizualnie pozwoli na sprzedaż modelu, który z nowoczesnością ma niewiele wspólnego. Tak postąpili Koreańczycy z LG wypuszczając na rynek telewizor retro.

LG Classic TV to telewizor w stylu bardzo retro: z niewielkim, zaledwie 14-calowym ekranem o proporcjach 4:3, klasycznym kineskopem, teleskopowymi antenami i obudową kojarzącą się z latami 60. ubiegłego wieku. Pod tą powłoką kryje się jednak także nieco nowszej techniki, bowiem model ten został wyposażony w tuner cyfrowy, kompozytowe wejście wideo oraz element, bez którego niektórzy nie wyobrażają sobie telewizji, czyli pilota.

LG Classic TV

Wyświetlany obraz jest oczywiście kolorowy, ale producent przygotował także możliwość łatwego przełączenia się w tryb czarno-biały lub sepiowy. Klienci mogą wybrać spośród dwóch kolorów obudowy (pomarańczowego i brązowego), a także zdecydować się na postawienie odbiornika na podłodze, bo LG dodaje doń stylowe nóżki. Cena modelu Classic TV – dostępnego na razie wyłączenie w Korei Południowej – wynosi ok. 220 dolarów.

LG Classic TV

LG Classic TV

blog comments powered by Disqus
LG Classic TV – telewizor, jakiego nikt inny nie produkuje