PODPOWIEDZI:

Koniec kabli GIGABYTE SkyVision w natarciu

Koniec kabli GIGABYTE SkyVision w natarciu

GIGABYTE SkyVision WS100 uwolni Cię od kabli! Masz dosyć plątaniny sieci przewodów, gdzie nie wiesz do czego połowa z nich jest podpięta? GIGABYTE SkyVision WS100 jest bezprzewodowym transmiterem sygnału audio/video służący do przesyłania sygnału z komputera na nasz domowy telewizor!

GIGABYTE SkyVision WS100 umożliwia bezprzewodowe przesyłanie sygnału audio oraz video na odległość do 10 metrów.

działanie

Zestaw składa się z dwóch części - nadajnika, podpinanego do dowolnego urządzenia wyposażonego w port HDMI, oraz odbiornika. Odbiornik, podpinamy pod port HDMI w naszym telewizorze i po wciśnięciu jednego przycisku urządzenie jest gotowe do pracy. Co bardzo ważne, jeden odbiornik, może komunikować się z kilkoma nadajnikami.

zestaw

GIGABYTE SkyVision WS100 komunikuje się złączem HDMI (Typu A) i zgodne jest ze standardem WHDI 1.0. SkyVision pozwala na przesyłanie video w rozdzielczości FullHD (1920x1080pikseli) oraz dźwięku w standardzie 5.1 (48KHz/24 Bit).

odbiornik

nadajnik

SkyVision nie zastępuje nam naszego monitora, ale odczytywany jest jako drugi monitor, dzięki czemu, kiedy my korzystamy z na przykład sieci, reszta rodziny może oglądać film.
blog comments powered by Disqus
Koniec kabli GIGABYTE SkyVision w natarciu