PODPOWIEDZI:

Nawigacja MODECOM FREEWAY MX3 – bądź zawsze na właściwej drodze

Nawigacja MODECOM FREEWAY MX3 – bądź zawsze na właściwej drodze

Ciesząca się ogromną popularnością wśród użytkowników, seria nawigacji FreeWAY, polskiej firmy MODECOM, doczekała się kolejnej odsłony. Tym razem na półki sklepowe trafi urządzenie o nazwie FreeWAY MX3. Produkt przeznaczony jest zarówno do osób, które używają nawigacji w pracy, jak i podczas rodzinnych wyjazdów.

Uznany przez klientów producent sprzętu komputerowego i elektronicznego, firma MODECOM, wprowadza na rynek trzecią już odsłonę serii nawigacji: MODECOM FreeWAY MX3. Urządzenie działa w oparciu o bardzo wydajny, zaprojektowany z myślą o urządzeniach do nawigacji, procesor SiRF Atlas-V, taktujący z prędkością 664 MHz. Aby zapewnić optymalną pracę jednostki obliczeniowej producent wyposażył urządzenie w równie szybkie pamięci DDR (128 MB). Dzięki temu połączeniu możliwe jest uzyskanie płynnej obróbki danych oraz zachowanie sporej mocy obliczeniowej, niezbędnej do obsługi ciągle uaktualnianych map i dodatkowego oprogramowania.

Istotną cechą prezentowanej przez MODECOM nawigacji FreeWAY MX3 jest wysokiej klasy 5” calowy wyświetlacz, wyposażony z czujnik natężenia światła. Dzięki tej bardzo istotnej funkcji użytkownik nie musi się już martwić o odpowiedni poziom jasności wyświetlacza. Zainstalowany w wyświetlaczu czujnik światła (ang. Light sensor) analizuje poziom nasłonecznienia a następnie dopasowuje podświetlenia ekranu do aktualnych warunków pogodowych. Warto pokreślić, że cały proces przebiega w sposób automatyczny, bez potrzeby angażowania użytkownika.

MODECOM FreeWAY MX3

MODECOM FreeWAY MX3, podobnie jak jego starszy brat z numerem 2, wspiera szereg funkcji multimedialnych, dzięki którym podróż może przebiegać w sposób przyjemniejszy dla posiadaczy tego urządzenia. Na szczególną uwagę zasługuję tutaj, zamontowany moduł Bluetooth, który umożliwia m.in. połączenie nawigacji z telefonem komórkowych i tym samych używanie jej jako wysokiej klasy zestawu głośnomówiącego. Miłośników muzyki ucieszy z pewnością zainstalowany w urządzeniu Transmiter FM, który umożliwia przesyłanie za pośrednictwem fal radiowych, ulubionych utworów, bezpośrednio do radia samochodowego.

Ceny:

FreeWAY MX3: 399 zł brutto

FreeWAY MX3 + AutoMapa Polska XL: 549 zł brutto

FreeWAY MX3 + AutoMapa Europe: 699 zł brutto

blog comments powered by Disqus
Nawigacja MODECOM FREEWAY MX3 – bądź zawsze na właściwej drodze