PODPOWIEDZI:

Natec Genesis, Mad Catz oraz GameDot wspólnie na PGA 2012

Natec Genesis, Mad Catz oraz GameDot wspólnie na PGA 2012

Dwóch producentów akcesoriów gamingowych Natec Genesis i Mad Catz oraz sieć sklepów gamingowych GameDot poinformowały o wspólnym udziale w tegorocznej imprezie Poznań Game Arena. Największa w Polsce impreza multimediów i rozrywki odbędzie się w dniach 26-28 października 2012 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to już siódma edycja targów i jak obiecują organizatorzy ma być wyjątkowa.

Jak zapowiadają producenci nie zabraknie nowości i premier. Natec podczas targów zaprezentuje swoją najnowszą linię akcesoriów gamingowych marki Genesis. Mad Catz z kolei, pochwali się między innymi długo oczekiwanymi w Polsce innowacyjnymi kontrolerami jak S.T.R.I.K.E. 7 czy headsetem WARHEAD 7.1

Przedstawiciele GameDot - sieci sklepów z grami nowymi i używanymi oraz konsolami i akcesoriami dla graczy, zapewniają, że nie zabraknie najnowszych tytułów gier wydanych na wszystkie platformy oraz prawdziwych klasyków. „Gwarantujemy świetną zabawę przy naszym stoisku, będzie turniej z nagrodami, możliwa będzie również wymiana gier na specjalnych warunkach. Amatorzy elektronicznej rozrywki będą mogli przetestować najnowsze akcesoria od Nateca i Mad Catza w świetnej atmosferze” komentuje, dyrektor rozwoju sieci sklepów GameDot - Wojciech Królikowski.

1

W 2009 roku w imprezie uczestniczyło ponad 28 000 osób oraz blisko 400 dziennikarzy, którzy dzięki sponsorom, partnerom oraz wystawcom mogło wziąć udział w setkach różnorodnych atrakcji. Jak będzie wyglądała impreza w tym roku? Tego dowiemy się już wkrótce. Rozwój gamingu w Polsce wyraźnie przybiera na sile, a fakt że impreza PGA wraca do życia po 3 letniej przerwie wróży same dobre rzeczy w świecie wirtualnej rozrywki.

Zapraszamy wszystkich fanów elektronicznej rozrywki do odwiedzenia naszego stanowiska nr 6 w hali 7A.

blog comments powered by Disqus
Natec Genesis, Mad Catz oraz GameDot wspólnie na PGA 2012