PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Sony Xperia 10 - Za wysokie progi na wysokie ceny

Natec Genesis, Mad Catz oraz GameDot wspólnie na PGA 2012

Natec Genesis, Mad Catz oraz GameDot wspólnie na PGA 2012

Dwóch producentów akcesoriów gamingowych Natec Genesis i Mad Catz oraz sieć sklepów gamingowych GameDot poinformowały o wspólnym udziale w tegorocznej imprezie Poznań Game Arena. Największa w Polsce impreza multimediów i rozrywki odbędzie się w dniach 26-28 października 2012 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to już siódma edycja targów i jak obiecują organizatorzy ma być wyjątkowa.

Jak zapowiadają producenci nie zabraknie nowości i premier. Natec podczas targów zaprezentuje swoją najnowszą linię akcesoriów gamingowych marki Genesis. Mad Catz z kolei, pochwali się między innymi długo oczekiwanymi w Polsce innowacyjnymi kontrolerami jak S.T.R.I.K.E. 7 czy headsetem WARHEAD 7.1

Przedstawiciele GameDot - sieci sklepów z grami nowymi i używanymi oraz konsolami i akcesoriami dla graczy, zapewniają, że nie zabraknie najnowszych tytułów gier wydanych na wszystkie platformy oraz prawdziwych klasyków. „Gwarantujemy świetną zabawę przy naszym stoisku, będzie turniej z nagrodami, możliwa będzie również wymiana gier na specjalnych warunkach. Amatorzy elektronicznej rozrywki będą mogli przetestować najnowsze akcesoria od Nateca i Mad Catza w świetnej atmosferze” komentuje, dyrektor rozwoju sieci sklepów GameDot - Wojciech Królikowski.

1

W 2009 roku w imprezie uczestniczyło ponad 28 000 osób oraz blisko 400 dziennikarzy, którzy dzięki sponsorom, partnerom oraz wystawcom mogło wziąć udział w setkach różnorodnych atrakcji. Jak będzie wyglądała impreza w tym roku? Tego dowiemy się już wkrótce. Rozwój gamingu w Polsce wyraźnie przybiera na sile, a fakt że impreza PGA wraca do życia po 3 letniej przerwie wróży same dobre rzeczy w świecie wirtualnej rozrywki.

Zapraszamy wszystkich fanów elektronicznej rozrywki do odwiedzenia naszego stanowiska nr 6 w hali 7A.

blog comments powered by Disqus
Natec Genesis, Mad Catz oraz GameDot wspólnie na PGA 2012
Autor: Łukasz