PODPOWIEDZI:

Avenger - keypad do zadań specjalnych

Avenger - keypad do zadań specjalnych

Tracer, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, systematycznie rozszerza ofertę produktów gamingowych. Po dobrze przyjętych przez graczy i dziennikarzy branżowych myszkach Snajper oraz Pert, na rynek trafia kolejny produkt – keypad Avenger.

Model ten został opracowany specjalnie z myślą o fanach gier FPS. Urządzenie wyróżnia się wysoką ergonomią, do klawiatury dołączona jest wygodna, pokryta gumą, podstawka pod nadgarstek, oraz szeroką funkcjonalnością. Avenger to 45 klawiszy wykonanych w technologii membranowej. Oprócz standardowych przycisków takich jak WSAD, Ctrl czy Spacja, do dyspozycji gracza oddano również 6 klawiszy numerycznych, 6 funkcyjnych oraz 3 służące do regulacji poziomu głośności lub całkowitego wyciszania dźwięku. Ponadto, na bocznej krawędzi, znajdziemy przyciski Esc, Scroll Lock i Print Screen. W niektórych typach gier przydatna okaże się również opcja zamiany funkcji przycisków WSAD na kierunkowe (strzałki) – wyboru trybu dokonujemy za pomocą klawisza MODE.

Tracer Avenger 2

Keypad Avenger oferuje pełne wsparcie dla technologii Plug and Play, co umożliwia szybką i wygodną instalację urządzenia bez konieczności szukania dodatkowych sterowników. Dodatkowym plusem keypada Avenger jest bardzo atrakcyjna cena. Urządzenie dostępne jest w sugerowanej cenie detalicznej 69 złotych brutto.

Tracer Avenger 3

Połączenie tych wszystkich elementów sprawia, że najnowszy produkt Tracer to atrakcyjna propozycja dla graczy w rozpoczynających się sezonie jesienno-zimowym.

blog comments powered by Disqus
Avenger - keypad do zadań specjalnych