PODPOWIEDZI:

TRANSCEND RDF5 – podręczny czytnik kart SD z USB 3.0

TRANSCEND RDF5 – podręczny czytnik kart SD z USB 3.0

Firma TRANSCEND informuje o wprowadzeniu na rynek miniaturowego czytnika kart pamięci z interfejsem USB 3.0. Urządzenie wielkości kciuka pozwoli na odczyt kart z rodziny SD, w tym kart z najwyższą obecnie klasą szybkości UHS-I.

Czytnik RDF5 posiada dwa sloty: jeden na karty SDHC i SDXC oraz jeden na karty microSD, microSDHC i microSDXC. Zastosowanie interfejsu USB 3.0 w czytniku pozwoli na nawet dziesięciokrotnie szybsze przenoszenie danych niż w przypadku standardu USB 2.0, z którym czytnik RDF5 jest również kompatybilny.

Podręczny czytnik waży jedynie 18 gramów oraz ma wymiary 56 mm x 24 mm x 8,9 mm. Na obudowie RDF5 znajduje się dioda LED informująca o obecności karty w slocie, a także o dokonywanym w danym momencie transferze plików.

Czytnik RDF5 dedykowany jest użytkownikom operującym plikami o dużych pojemnościach, jak na przykład wysokiej jakości zdjęcia czy filmy. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii w kompaktowej obudowie, urządzenie dobrze nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego.

TRANSCEND RDF5

Firma TRANSCEND udostępnia do swoich produktów oprogramowanie RecoverX, które pozwala na łatwe przywrócenie przypadkowo usuniętych plików.

Dostępność i cena:

Sugerowana cena detaliczna czytnika RDF5 to 28 PLN.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

blog comments powered by Disqus
TRANSCEND RDF5 – podręczny czytnik kart SD z USB 3.0