PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Spyro Reignited Trilogy – Fioletowy smoczek atakuje komputery!

Gry na Androida

Gry na Androida

Jeśli kiedykolwiek nudziłeś się w domu, ponieważ nie wiedziałeś w "co tu zagrać", lub znudziła Ci się gra na Androida i chciałbyś wypróbować coś innego, to poniżej znajdziesz prezentację video, w której zostało umieszczonych aż 50 pozycji, z której większość z nas powinna znaleźć coś dla siebie.

A to lista gier, które wzięły udział w filmie ;) - **[Home Run Battle 3D](/film/126/Gra-Home-Run-Battle-3D-Gameplay/)**: Jest to gra, w której rywalizujesz z przyjaciółmi poprzez Wi-Fi i sieć 3G. Rywalizacja polega na tym **kto dalej uderzy w piłeczkę**.

Home Run Battle 3D

- **[Speed Forge 3D](/film/125/Speed-Forge-3D-Gra-na-Androida/)**: Futurystyczne **wyścigi pojazdów** przypominających te z filmu gwiezdne wojny. Gracz po drodze może zbierać zarówno bronie, a także rzeczy, które pozwolą mu łatwiej wygrać wyścig.

Speed Forge 3D

- **[Radiant](/film/127/RADIANT-Gra-na-Androida/)**: Gra dla miłośników podróży kosmicznych. Naszym zadaniem jest **zniszczenie wszystkiego** co się porusza.

Radiant

- **[Flight Director](/film/128/Flight-Director-Gra-na-Androida/)**: Jest to gra, w której trzeba **sterować samolotami oraz śmigłowcami** tak, by nie wleciały przypadkiem na siebie i bezpiecznie wylądowały na jednym z trzech lądowisk, które są dostępne w grze.

Flight Director

- **Zen Table Tennis**: Sama nazwa mówi za siebie - jest to **tenis stołowy**. W grze możemy "ścinać", podkręcać, etc.

Zen Table Tennis

- **[Tank Ace 1944](/film/129/Gra-Tank-Ace-1944/)**: Naszym celem jest **zniszczenie nieprzyjaciela** korzystając ze wszystkich dział w naszym czołgu.

Tank Ace 1944

- **[Sky Force](/film/130/Sky-Force-Gra-na-Androida/)**: Gra zręcznościowa stworzona przez gliwickie studio **Infinite Dreams**, w której wcielamy się w postać pilota samolotu.

Sky Force

- **[Shoot U!](/film/131/Shoot-U-Gra-na-Androida/)**: Gra w której celem jest zestrzelenie czerwonego obiektu.

Shoot U!

- **[Armageddon Squadron](/film/132/Armageddon-Squadron-Gra-3D-na-Androida/)**: Gra 3D firmy **Polarbit**, szwedzkiego producenta gier na [telefony komórkowe](/produkt/kategoria/1/Telefon-Komorkowy/), w której wcielamy się w rolę pilota samolotu, a naszym zadaniem jest zestrzelenie wrogich maszyn.

Armageddon Squadron

- **[Light Racer 3D](/film/133/Light-Racer-3D-Gra-na-Androida/)**: Kolejna zręcznościówka na platformę Android stworzona przez developera **Battery Powered Games**. Naszym zadaniem w grze jest uniknięcie kolizji z innym pojazdem, lub ścianą.

Light Racer 3D

- **Gang Wars**: Jeśli znacie popularne **Mafia Wars** - popularna gra na Facebooku i Twitterze to Gang Wars jest czymś podobnym.

Gang Wars

- **[Wave Blazer](/film/134/Wave-Blazer-Gra-na-Androida/)**: Gra zręcznościowa, w której ścigamy się superszybkimi motorówkami.

Wave Blazer

- **[Death Ride](/film/135/Death-Ride-Gra-zrecznosciowa-na-Androida/)**: Kolejna zręcznościówka, w której prowadzimy auto i niszczymy wszystko na naszej drodze.

Death Ride

- **[Head to Head Racing](/film/136/Head-Head-Racing-Gra-na-Android/)**: Prosta gra wyścigowa wykorzystująca wbudowany w smartfony akcelerator.

Head to Head Racing

Zapraszamy na kolejne zestawienia ciekawych gier na androida. Wpisujcie w komentarzach wasze ulubione gry komórkowe.
blog comments powered by Disqus
Gry na Androida