PODPOWIEDZI:

Magia Kina 3D w Zaciszu Własnego Domu z Odtwarzaczem Blu-ray Philips Qdeo!

Magia Kina 3D w Zaciszu Własnego Domu z Odtwarzaczem Blu-ray Philips Qdeo!

Najnowszy odtwarzacz Philips Blu-ray Qdeo to niezwykłe urządzenie łączące w sobie kinową jakość obrazu 3D oraz potężnego dźwięku. Technologia Smart TV Plus pozwala korzystać z serwisów i multimediów internetowych. W prosty sposób, dzięki funkcji SimplyShare, podzielisz się muzyką, filmami i zdjęciami z tabletu, smartfona i komputera za pośrednictwem odtwarzacza Blu-ray i zestawu kina domowego. Ciesz się prawdziwie kinowymi doznaniami bez wychodzenia z domu!

Qdeo to technologia przetwarzania obrazu, która eliminuje jego zniekształcenia i zakłócenia. Qdeo zmniejsza natężenie szumów, poprawia kolor i kontrast, zwiększa szczegółowość oraz nadaje głębię obrazu, nawet w przypadku filmów z Internetu o niskiej rozdzielczości. Współpracuje ze wszystkimi rodzajami źródeł wideo, w tym z formatami Blu-ray i DVD. Najwyższą jakość obrazu HD zapewnia technologia Quad Full HD, umożliwiająca cyfrowe zwiększanie rozdzielczości do formatu czterokrotnie większego niż klasyczny Full HD.

3

Zestaw kina domowego i odtwarzacz Blu-ray Qdeo z technologią Smart TV Plus oferują takie funkcje jak Net TV, SimplyShare czy MyRemote. Net TV zapewnia dostęp do informacji internetowych oraz różnorodną rozrywkę bez wstawania z kanapy. Wystarczy otworzyć Net TV w menu głównym i rozpocząć przeglądanie ulubionych stron internetowych. VOD, czyli wideo na życzenie to tylko jedna z dodatkowych korzyści jakie daje Net TV. Dzięki funkcji SimplyShare, za pośrednictwem odtwarzacza Blu-ray Qdeo, odtworzysz filmy, muzykę i zdjęcia zapisane na tablecie, smartfonie lub komputerze bez ruszania się z miejsca! Zainstaluj aplikację SimplyShare na tablecie lub smartfonie i przesyłaj materiały strumieniowo lub użyj pilota i przesyłaj pliki z komputera. Tablet lub smartfon umożliwi Ci także sterowanie zestawem kina domowego dzięki aplikacji Philips MyRemote! Wszystko dla wygody i komfortu, aby nic nie zakłóciło delektowania się krystalicznym, naturalnym obrazem i czystym, potężnym dźwiękiem.

1

Technologia Full HD 3D zapewnia niesamowite doznania. Dzięki głębokiemu, naturalnemu obrazowi 3D masz wrażenie, że akcja filmu przenosi się do Twojego salonu. Wielokanałowy format dźwięku SACD gwarantuje pełne zanurzenie w muzyce. Dolby TrueHD i DTS-HD MA dostarczają 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny HD. Wysokiej jakości przetworniki cyfrowo-analogowe TI Burr-Brown zapewniają szczegółowe odwzorowanie dźwięku dzięki temu, że przetwarzają cyfrowe sygnały audio na sygnały analogowe bez utraty jakości sygnału. W rezultacie można przechwycić więcej informacji z oryginalnej analogowej fali dźwiękowej i uzyskać lepszą jakość odtwarzania dźwięku. Toroidalny zasilacz, dedykowany do zasilania analogowych ścieżek audio, zapewniają czyste brzmienie bez zakłóceń.

Rekomendowana cena detaliczna odtwarzacza Blu-ray firmy Philips wynosi 2429 PLN.

blog comments powered by Disqus
Magia Kina 3D w Zaciszu Własnego Domu z Odtwarzaczem Blu-ray Philips Qdeo!