PODPOWIEDZI:

Samsung GALAXY S III - telefon kochany przez miliony

Samsung GALAXY S III - telefon kochany przez miliony

W ciągu 5 miesięcy od premiery rynkowej, flagowy smartfon Samsung GALAXY S III znalazł rekordową liczbę 30 milionów nabywców.

Samsung Electronics Co., Ltd, światowy lider w dziedzinie mediów cyfrowych i rozwiązań integrujących technologie cyfrowe, poinformował, że globalna sprzedaż GALAXY S III przekroczyła próg 30 milionów sztuk w ciągu około pięciu miesięcy od majowego debiutu na rynku. Podczas podobnego okresu (150 dni) cieszący się dużym uznaniem GALAXY S II, wprowadzony na rynek w 2011 r., sprzedał się w ilości 10 milionów sztuk.

„GALAXY S III pozostaje faworytem klientów na całym świecie. Osiągnięcie takiego progu sprzedaży w ciągu pięciu miesięcy to kolejny rekord Samsung. Jesteśmy niezwykle dumni i zmotywowani, aby nadal dostarczać naszym klientom produkty trafiające w ich gusta” — powiedział JK Shin, prezes i dyrektor działu IT & Mobile Communications w Samsung Electronics. — „W imieniu Samsung Mobile chciałbym podziękować milionom klientów z całego świata, którzy wybrali Samsung GALAXY S III.”

1

Inspirowany naturą GALAXY S III, który obecnie umożliwia aktualizację do systemu Android 4.1 (Jelly Bean), to rewolucyjny smartfon pełen inteligentnych funkcji, które ułatwiają codzienne życie. Duży, 4,8-calowy ekran HD Super AMOLED umożliwia oglądanie multimediów i stron internetowych w żywych barwach i z wyjątkową klarownością, a kamera rozpoznaje gesty, przez co obsługa telefonu jest niezwykle naturalna i intuicyjna. Szybki procesor zapewnia wysoką wydajność i płynną pracę wielozadaniową.

Samsung kładzie nacisk na dostarczanie klientom najlepszych wrażeń mobilnych i stale wzbogaca ofertę GALAXY S III. Teraz użytkownicy mogą podkreślić osobisty styl za sprawą rozszerzonej gamy kolorów inspirowanych naturą: bursztynowego (Amber Brown), ciemnoczerwonego (Garnet Red), szafirowo-czarnego (Sapphire Black) i tytanowo-szarego (Titanium Grey). Samsung oferuje też ciągłe aktualizacje oprogramowania urządzenia, które zwiększają komfort obsługi i pozwalają użytkownikom wieść niezwykłe życie.

blog comments powered by Disqus
Samsung GALAXY S III - telefon kochany przez miliony