PODPOWIEDZI:

Mad Catz przedstawia nowy headset Tritton Kunai do Playstation 3 oraz Vita

Mad Catz przedstawia nowy headset Tritton Kunai do Playstation 3 oraz Vita

W listopadzie na polskim rynku zadebiutował kolejny headset firmy Mad Catz. Nowy model o nazwie Kunai to propozycja dla użytkowników konsol PS3 oraz PS Vita. Słuchawki Tritton Kunai to wysokiej jakości zestaw słuchawkowy stereo dedykowany użytkownikom konsol PS3 i PS Vita. Headset został wyposażony w parę precyzyjnie dostrojonych, 40 mm głośników, które charakteryzuje krystalicznie czysty dźwięk, dynamiczny bas oraz ciekawy design.

Niezależna kontrola natężenia głosu

Jeśli podczas gry wrzawa internetowych rywali rozprasza Cię niemiłosiernie i zaczyna utrudniać rozgrywkę, wystarczy obrócić pokrętło na kontrolerze słuchawek aby szybko dostosować je do własnych potrzeb. Dźwięki z gry można regulować „w locie”, dzięki czemu można zagłuszyć głos swojego wroga ale wciąż dyskretnie nasłuchiwać czających się za plecami rywali.

Odłączany mikrofon

Czasami komunikowanie się z usługą Playstation Network jest zbędne i wówczas mikrofon może tylko przeszkadzać. W trakcie słuchania muzyki lub oglądania filmów na swoim Vita, wystarczy odłączyć mikrofon i cieszyć się pełną swobodą.

5

Wysoki komfort użytkowania

Podczas długich sesji gamingowych niezwykle ważne jest aby komfort użytkowania zestawu słuchawkowego był jak najwyższy dlatego producent zastosował tu w pełni regulowaną konstrukcję słuchawek, która pozwala na dodatkowe rozciągniecie pałąka o dodatkowe 1,25 cm z każdej strony, aby optymalnie dopasować je do wielkości głowy. Miękkie, obrotowe nauszniki układają się do kształtu głowy i są wygodne niczym kanapa dla Twoich uszu.

Szybka i łatwa konfiguracja

Nie trać czasu na żmudne studiowanie instrukcji. Dzięki szybkiemu przewodnikowi połączysz headset Kunai z platformą Playstation oraz Vita bez względu na to jaki model konsoli posiadasz. Nie ma też znaczenia jak twoje urządzenia PS są podłączone do telewizora. Zestaw słuchawkowy Kunai po wyjęciu z pudełka jest od natychmiast gotowy do użycia.

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, a sugerowana cena detaliczna wynosi 249 zł

blog comments powered by Disqus
Mad Catz przedstawia nowy headset Tritton Kunai do Playstation 3 oraz Vita