PODPOWIEDZI:

Nowe cienkie monitory Panasonic dla Digital Signage

Nowe cienkie monitory Panasonic dla Digital Signage

W sieci dystrybucyjnej Autoryzowanych Partnerów Handlowych Panasonic dostępne są już dwa nowe profesjonalne wyświetlacze LCD: 70-calowy TH-70LF50 oraz TH-80LF50 o przekątnej ekranu 80-cali. Urządzenia, zaliczane do jednych z najcieńszych w swojej klasie, odznaczają się wysoką jasnością obrazu, niewielką wagą, możliwością montażu podsufitowego oraz energooszczędnością. Nowe modele zapewniają tym samym funkcjonalność i dużą elastyczność wykorzystania w obiektach użyteczności publicznej.

Monitory LCD Panasonic TH-70LF50 oraz TH-80LF50 zostały opracowane z myślą o zastosowaniu w miejscach takich jak dworce kolejowe, lotniska, muzea czy centra handlowe. Urządzenia o przekątnej ekranu 70- i 80- cali mają wysokie wskaźniki jasności (700cd/m2) oraz kontrastu (5.000:1), zapewniając doskonałą widoczność i czytelność wyświetlanego obrazu w jakości Full-HD niezależnie od kąta patrzenia. Jednocześnie wprowadzony w nowych monitorach Panasonic tryb Eco Mode umożliwia zmniejszenie poboru energii do 260 W. Dodatkową cechą urządzeń jest pokrycie ich ekranów szkłem odpornym na uderzenia.

Wyświetlacze Panasonic TH-70LF50 oraz TH-80LF50 wyposażone zostały w Slot 2.0, pozwalający na instalację karty rozszerzeń oraz port LAN, który umożliwia sterowanie nimi. Urządzenia wyróżniają się głębokością 89 mm, co czyni je jednymi z najcieńszych w swojej klasie, oraz niewielką wagą, wynoszącą odpowiednio 47 i 60 kg. Monitory mogą być instalowane zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej oraz tworzyć video-ściany o maksymalnej wielkości 5x5.

2

„Konstrukcja nowych monitorów Panasonic TH-70LF50 oraz TH-80LF50 umożliwia ich elastyczną instalację w przestrzeni publicznej oraz wysoką jakość obrazu niezależnie od kąta widzenia czy dynamiki prezentowanych treści. Urządzenia, odznaczające się trwałością i łatwością w transporcie, znajdą zastosowanie w różnych aplikacjach zewnętrznej i wewnętrznej reklamy cyfrowej.” – mówi Dawid Laskowski, Sales & Marketing Manager, Panasonic System Communications Company Europe.

Monitory TH-70LF50 i TH-80LF50 są dostępne w sprzedaży u Autoryzowanych Partnerów Handlowych Panasonic od listopada 2012 roku.

blog comments powered by Disqus
Nowe cienkie monitory Panasonic dla Digital Signage