PODPOWIEDZI:

Panasonic TH-55LFV50 - nowy wytrzymały monitor do ścian wizyjnych

Panasonic TH-55LFV50 - nowy wytrzymały monitor do ścian wizyjnych

Panasonic zaprezentował nowy model profesjonalnego monitora LCD TH-55LFV50 o przekątnej ekranu 55 cali. Urządzenie charakteryzuje się wysoką jasnością i jakością obrazu, oszczędnością energii oraz cienką ramką, która ułatwia stworzenie z kilku urządzeń niemal bezszwowej ściany wizyjnej. Metalowa obudowa TH-55LFV50 – jedna z najmocniejszych dostępnych na rynku, zapewnia zwiększoną wytrzymałość konstrukcji. Urządzenie Panasonic zostało stworzone z myślą zarówno o wydarzeniach masowych, takich jak koncerty czy pokazy, jak i o zastosowaniu w przestrzeni publicznej.

Monitor LCD TH-55LFV50 został wyposażony w panel IPS D-LED, który pozwala uzyskać wysoką jasność obrazu na poziomie 800 cd/m² i kontrast 1200:1. Urządzenie posiada możliwość wyświetlania obrazów w jakości Full HD. Dzięki temu kolory są wiernie odwzorowane zaś oglądany obraz wyraźny i ostry, niezależnie od kąta patrzenia i dynamiki treści wyświetlanych na ekranie. Ramka wyświetlacza o grubości jedynie 5,3 milimetra umożliwia stworzenie ściany wizyjnej bez wyraźnych przerw pomiędzy monitorami. Dziesięć portów dostępu, łańcuchowe przekazywanie sygnału oraz możliwość instalacji zarówno w pionie jak i poziomie zwiększa liczbę wariantów montażu urządzenia.

Model TH-55LFV50 został zaprojektowany z myślą o zmniejszeniu uszkodzeń występujących w trakcie przewozu i montażu. Konstrukcja jest odporna na wstrząsy i nie odkształca się pod wpływem wysokich temperatur. Dodatkowo urządzenie posiada specjalne polietylenowe opakowanie chroniące je przed działaniem wibracji, mogących wystąpić podczas transportu.

6

„Profesjonalne urządzenia Digital Signage są tworzone do pracy w przestrzeni publicznej w miejscach takich jak galerie handlowe czy dworce. Mogą być również używane podczas koncertów czy innych wydarzeń masowych. Monitory Panasonic TH-55LFV50 zostały opracowane z myślą o większej wytrzymałości i odporności na oddziaływanie zewnętrzne, jednak ich funkcjonalność, elastyczność wykorzystania oraz jakość prezentowanego obrazu stoją niezmiennie na najwyższym poziomie.” – mówi Dawid Laskowski, Sales & Marketing w Panasonic System Communications Company Europe.

Monitory TH-55LFV50 będą dostępne w sprzedaży u Autoryzowanych Partnerów Handlowych Panasonic od grudnia 2012 roku.

blog comments powered by Disqus
Panasonic TH-55LFV50 - nowy wytrzymały monitor do ścian wizyjnych