PODPOWIEDZI:

Firma Acer przedstawia monitory LED z serii H6

Firma Acer przedstawia monitory LED z serii H6

Firma Acer wprowadza do sprzedaży serię monitorów LED H6, wyposażonych w funkcję MHL (Mobile High-Definition Link), pozwalające na bezpośrednie synchronizowanie oraz wyświetlanie treści z dowolnego urządzenia przenośnego obsługującego funkcję MHL. Pojedyncze złącze pozwala użytkownikom na przesyłanie obrazu i dźwięku do dużego monitora, a także na łatwe sterowanie urządzeniem przenośnym.

W skład serii H6 wchodzą modele o dwóch wielkościach: 21,5-calowy (H226HQL) i 23-calowy (H236HL), oba wyposażone w panel IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 Full HD i szerokim kącie widzenia 178 stopni, który sprawia, że wyraźny obraz o bogatych szczegółach i wiernie odwzorowanych kolorach jest widoczny z różnych miejsc.

Monitory z serii H6 maja, delikatny i estetyczny wygląd. Ponadto są wyposażone w regulację nachylenia ekranu od -5 do +15 stopni pozwalającą na zwiększenie komfortu użytkowania. Specjalna „bezramkowa” konstrukcja nadaje monitorom wyjątkowy wygląd i idealnie pasuje do wzornictwa najnowszych komputerów PC.

4

Monitory z serii H6 można łatwo podłączać do różnorodnych urządzeń, ponieważ są wyposażone zarówno w port HDMI z funkcją MHL, jak i w porty DVI i VGA. Ze względu na wbudowane dwa głośniki, wierne odwzorowanie barw i szczegółów, rozdzielczość Full HD oraz współczynnik kontrastu 100 milionów : 1, monitory z serii H6 wyświetlają optymalny obraz zapewniający satysfakcję użytkowników.

Dostępne modele:

Acer H236HL - 23" 16:9 IPS LED FHD, czas reakcji 5ms, kontrast 100M:1, DVI, HDMI, MHL, głośniki, cena 749 zł brutto

Acer H226HQL - 21,5" 16:9 IPS LED FHD, czas reakcji 5ms, kontrast 100M:1, DVI, HDMI, cena 619 zł brutto

blog comments powered by Disqus
Firma Acer przedstawia monitory LED z serii H6